SZEOL SC – Gyula 0:1 (vége) | Kozármisleny – FC Dabas 2:2 (vége) | Orosháza FC – Maglódi TC 0:0 (vége)
REAC – Videoton FC II. 2:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
2:2 (1:1)
FC Dabas
szombat 18.10.2014, 14:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

Megérdemelten vitt el egy pontot a vendég csapat Kozármislenyből. 32. perctől emberhátrányban játszottak és még a vezetést is meg tudták szerezni megint. Majd egy újabb kiállítás következett és a kettős emberelőnyben már fölénybe tudott kerülni a hazai csapat, de csak egyenlíteni tudott.
    Nagy lehetőséget szalasztott el a Kozármisleny, kettő kiállítás ellenére sem tudott győzni, csak az utolsó negyed órában amikor kettős emberelőnybe kerültek tudtak a Dabas fölé kerekedni, de ez kevés volt a három pont megszerzéséhez. (16:25:29)

90+3
    Utolsó lehetőség, szöglet után Fellai fejelt fölé közelről.

90+3
    Óriási helyzet, jobb oldali beadást tolt ki a kapus Lauer elől kirúgták a védők a labdát.

90+2
    Nagy bedobás után Gajág csúsztatott kapu fölé.

90+2
    Hazai szögletet fejeltek ki a vendégek.

90+1
    Lanczkor lőtt mellé.

90+1
    Vendég szabadrúgás következik 24 méterre a hazai kaputól.

89
    Fellai elé került a labda a hosszú oldalon közelről lőtt, Scheilinger bravúrral hárított.

88
    Utolsó vendég csere Geiger helyett Mile.

87
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Nagy kavarodás után, egyenlített a hazai csapat. Lauer kapufát lőtt majd Cziráki lőtt azt bravúrral védte a vendég kapus, a kipattanóból Imrő is kapufát rúgott, majd érkezett NAGY M. KRISZTIÁN és védőjét találta el, de róla a kapuba pattant a labda.

86
    Nyolc emberrel védekezik a Dabas.

85
    Időhúzásért jár a figyelmeztetés.

84
    Lelkesen védekezik a Dabas, ami érthető mivel kettős emberhátrányban játszanak és vezetnek.

84
    Nagy K. szabadrúgásáról maradt le kicsivel a hosszún érkező Fellai.

83
    Szabóhoz pattant a labda akit buktattak, így most szabadrúgás következik jó helyről.