ETO-SZESE – Tatai Atlétikai Club 24:34 (vége) | FKSE Algyő – Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK 16:27 (vége)
ETO-SZESE
24:34 (13:18)
Tata
kedd 21.10.2014, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Magyar kupa

Petrenko remek játékának köszönhetően jól tartotta magát a Győr, de a Tata pillanatok alatt elhúzott 5 góllal, ezt az előnyt meg is tartották a szünetig. A második félidőben is jobban játszottak a vendégek, nem is sikerült közelebb kerülnie a SZESÉ-nek, a végére kialakult 10 gólos különbség talán túlzó, de a továbbjutás szinte az első félidőben eldőlt.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a SZESE a bajnokságot tartja igazán fontosnak, ott minden egyes találkozó élet-halál harc számukra, ezen a kupa meccsen ez nem volt érvényes. (19:32:02)

60
    Mérkőzés vége. (24:34)

60
    Két-két kapusbravúrral ér véget a találkozó, Vogt és Varga is ziccereket hárított. (24:34) (24:34)

59
    HOLLÓS előtt nyílik szét a fal, kihasználja. (24:34) (24:34)

58
    SCHNEIDER szép figura után ziccerből talál be. (23:34) (23:34)

58
    Eladott labda a hazaiaknál, semmi nem sikerül már nekik. (23:33) (23:33)

57
    SCHNEIDERNEK zárnak el szabaddobásnál, 10 méterről lő nagy gólt. (23:33) (23:33)

56
    Oláh átlövését védi Varga, ismét a a Tata támadásban. (23:32) (23:32)

56
    Hazai időkérés. (23:32) (23:32)

56
    KISS ÁDÁM jobbátlövőből növeli a vendégek előnyét. (23:32) (23:32)

55
    SCHNEIDER klasszikus átlövésgólja a bal felsőben. (23:31) (23:31)

54
    Varga véd egy átlövést, támad a tata. (23:30) (23:30)

53
    ENDRÉDI PÉTER szerzi a harmincadik tati gólt. (23:30) (23:30)

52
    RIVNYÁK válaszol beállóból. (23:29) (23:29)

52
    SCHNEIDER varr nagy átlövésgólt a jobb felsőbe. (22:29) (22:29)

52
    Hat gól a Tata előnye, a továbbjutás minden bizonnyal eldőlt. (22:28) (22:28)

52
    Vendég időkérés. (22:28) (22:28)

52
    Támadó fault a Tatától is, majd Varga húz le egy ejtést, a vendégeknél a labda. (22:28) (22:28)

51
    Lehőcz lövi telibe a felső lécet, belemenés a túloldalon, jöhet a Tata. (22:28) (22:28)

ETO-SZESE: (12) Dapsy, (44) Vogt) – (2) Sipos, (3) Bella, (4) Sokoray, (5) Rivnyák, (6) Vaskó, (8) Goór), (14) Kalmár, (21) Zsigmond, (22) Petrenko, (25) Papp, (33) Babiczky, (17), Kaposvári, (49) Hollós Péter, (73) Oláh
    Tata: (12) Varga, (16) Czérna – (3) Kőhalmi, (5) Kanyó Bence, (6) Kanyó Balázs, (7) Schneider, (8) Endrédi D., (10) Kovacsovics, (13) Endrédi P., (14) Hajdú, (15) Marton, (18) Kanyó Ádám, (19) Hollós Máté, (22) Lehőcz, (28) Kiss

Játékvezetők: Ács – Tóbiás