ETO-SZESE – Tatai Atlétikai Club 24:34 (vége) | FKSE Algyő – Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK 16:27 (vége)
FKSE Algyő
16:27 (12:17)
Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK
kedd 21.10.2014, 18:30 • Fehér Ignác Általános Iskola Algyői Sportcsarnok, Algyő • Magyar kupa

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:56:46)

Véget ért az FKSE Algyő idei kupakalandja, az NB I/B-s gárda összességében sima vereséget szenvedett ma az élvonal újoncától. 25 percig tartották magukat a hazaiak, addig kifejezetten kiegyenlített volt a mérkőzés, de aztán fokozatosan húztak el a vendégek. A második félidő nem hozott magas színvonalú játékot, a Balmazújváros az első 9 percben nem talált be, az Algyő pedig az egész második játékrészben csupán négyszer volt eredményes. Így hiába a vendégek egy-egy rövidzárlata, nem lehetett esélye a hazai csapatnak a továbbjutás kiharcolására, megérdemelten győzött a Balmazújváros.

60
    Mérkőzés vége. (16:27)

60
    Morva közbelövését is védi Oláh Zoltán, a vendégek pedig már nem érnek fel a támadással. (16:27) (16:27)

60
    Teimel jobbról bekanyarodva lő a bal sarok mellé, a túloldalon pedig Korsós átlövése száll bal kettőből fölé. (16:27) (16:27)

59
    Oláh Tamás passza nem jó balra, a hazaiak indulhatnak. (16:27) (16:27)

59
    Passzívnál Valaczkai lő középről a kapu fölé. (16:27) (16:27)

58
    Heiczinger talpon, folytatódhat a mérkőzés. (16:27) (16:27)

58
    Oláh Tamás átlövése Heiczingert találja telibe, aki ápolásra is szorul a "baráti tűz" után. (16:27) (16:27)

57
    Eladott vendéglabda után Oláh Zoltán hárítja Zöldy átlövését is. (16:27) (16:27)

56
    Valaczkai átlövését, majd Szepesi ismétlését is védi Oláh Zoltán. (16:27) (16:27)

55
    OLÁH TAMÁS jobbátlövőből lő végül a kapu közepébe. (16:27) (16:27)

55
    Oláh Tamás középről mellé lő, de szabaddobást kap. (16:26) (16:26)

55
    ZÖLDY átlövése a kapus lába alatt vágódik a kapu közepébe. (16:26) (16:26)

54
    Morva harcol ki középen szabaddobást. (15:26) (15:26)

53
    KORSÓS középről lő nagy átlövésgólt a jobb sarokba. (15:26) (15:26)

53
    Passzívnál Valaczkai átlövését védi Oláh Zoltán. (15:25) (15:25)

52
    Oláh Tamás eladott labdája után Valaczkai átlövését sáncolják, de a hazaiaké marad a labda. (15:25) (15:25)

51
    Szélpál alulról eleresztett lövését is hárítja Oláh Zoltán. (15:25) (15:25)

Attila Varsányi

Kommentátort keresünk a Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK csapatának meccseihez. További információk.

FKSE Algyő: 1 Farkas, 12 Deák – 2 Ambrus, 3 Raffai, 4 Zöldy, 5 László, 6 Gazsó, 8 Pál, 9 Szepesi, 15 Szélpál, 18 Kiss András, 22 Valaczkai, 23 Béleczki, 29 Bolvári, 33 Teimel, 66 Morva. Edző: Dankó Ervin
    Kőnig-Trade-Balmazújvárosi KK: 12 Oláh Zoltán, 16 Knezevic – 3 Mekaru, 6 Temesvári, 8 Korsós, 9 Nagy Norbert, 13 Füleki, 14 Oláh Tamás, 15 Balázs, 17 Heiczinger, 18 Mateo Dioris, 24 Minegász, 25 Kovácech, 34 Horvácki, 44 Hajdu, 89 István. Edző: Füzesi Ferenc

Játékvezetők: Medve Róbert, Nagy László