Debreceni VSC – Ferencvárosi Torna Club 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Győr 0:2 (vége)
Stade Rennes
2:0 (0:0)
Lille OSC
vasárnap 26.10.2014, 14:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Ligue 1 Uber Eats

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (15:54:31)

Kiegyenlített mérkőzés az első félidőben, hazai örömjáték a másodikban, nagyjából így lehet összefoglalni a Rennes magabiztos győzelmével végződő találkozót. Nagyobb helyzetei már az első játékrészben is a hazaiaknak voltak, a szünet után azonban bal oldalon vezetett akcióikkal teljesen állva hagyták vendégeiket. Szűk 10 perc alatt eldőlt minden a második félidő elején, utána már a Lille szinte a pályán sem volt, miközben a hazaiak egyre-másra alakították, s hagyták is ki helyzeteiket Enyeama kapuja előtt. A Rennes sikere a ma látottak alapján mindenképpen megérdemelt, a Lille pedig igen komoly gödörben van.

90+5

90+5
    Corchia szöglete után még egy fejes középen, de a labda a hazai kapu mellett landol.

90+4
    Roux harcol ki még egy szögletet jobbösszekötőben.

90+4
    André bal oldali beadását Basa fejeli el nehéz helyzetben Grosicki elöl.

90+3
    Prcic bal oldali szögletét lehúzza a kilépő Enyeama.
    Grosicki

90+2
    Grosicki passza után Hosiner 14 méteres lövését üti fölé bravúrral Enyeama.

90+1
    Nyugodtan passzolgatnak a hazaiak a bal oldalon, ez a meccs már az övék.

90
    Négy perc a hosszabbítás.

90
    André elöl ment a tizenhatos előterében utolsó emberként Kjaer.

89
    Rodelin mély jobb oldali beadása landol a hazai kapu mögött.

89
    Hosszú kiugratás középre Grosicki felé, Enyeama a tizenhatos vonaláig kifutva szerzi meg a labdát.

88
    Souaré bal oldali szabadrúgása után ismét fejjel mentenek a hazai védők.

87
    Corchia harcol a jobb szélen, egy bedobás lesz a jutalma.

86
    Corchia jobb oldali szabadrúgása után fejjel mentenek középen a hazai védők.

85
    Öt perccel a vége előtt egyértelműen uralja a meccset a Rennes, már csak a győzelmük különbsége kérdéses.