Debreceni VSC – Ferencvárosi Torna Club 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Győr 0:2 (vége)
Chievo Verona
1:2 (1:0)
Genoa CFC
vasárnap 26.10.2014, 15:00 • Marco Antonio Bentegodi, Chievo • Serie A

A Chievo rossz sorozata tovább folytatódott, a Genoa pedig egymásután kétszer is nyerni tudott idegenben.
    Az első félidőben még a veronaiak játszottak aktívabban, hazai vezetéssel kezdődhetett a második játékrész. A fordulást követően a taktikusabban futballozó Genoa egyenlített, majd a vendégek büntetőt is hibáztak. Közben a hazaiak emberhátrányba kerültek, ezt kihasználva Pinilla 83. percben szerzett találatával meglett a vendéggyőzelem.
    Köszönöm a figyelmet! (16:55:16)

90+3

90+3
    A középpályán folyik a játék, itt már komoly változás nem lesz.

90+1
    Kisebb szabálytalanság után a Chievo végezhet el szabadrúgást.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    A vendégek szöglete veszélytelen, de megy az idő, ez pedig most aranyat ér a genovaiaknak.

88
    Falque próbálkozott meg lövéssel, kísérlete a blokkról szögletre csapódott.

87
    Zukanović kapott sárga lapot belépőért.

86
    A Genoa emberelőnyben tartja a labdát, bajban vannak a mérkőzést jól kezdő veronaiak.

85
    Cofie volt szabálytalan, a vendégek végezhetnek el szabadrúgást.
    PINILLA - 1:2

83
    A Genoa gólt szerzett!
    Ami nem jött össze MAURICIO PINILLÁ-nak büntetőből, az összejött akcióból. Egy beadást fejelt védhetetlenül a kapuba, ezzel a vendégek megfordították a mérkőzést.

81
    Érthető módon emberhátrányban a Chievo nem kapkod, igyekszik inkább megtartani a labdát. De pokoli tíz perc vár a hazaiakra.

80
    Edenilson volt szabálytalan, a hazaiak jöhetnek szabadrúgással.

79
    Matri volt lesen, szabadrúgással jöhetnek kifelé a hazaiak.

78
    Falque jött be a lecserélt Kuca helyett.

77
    A vendég Genoa pillanatokon belül megfordíthatta volna a mérkőzést, a büntetővel hatalmas lehetőséget puskáztak el.