Debreceni VSC – Ferencvárosi Torna Club 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Győr 0:2 (vége)
SSC Napoli
6:2 (1:1)
Hellas Verona
vasárnap 26.10.2014, 18:00 • San Paolo Stadion, Nápoly • Serie A

A végeredmény tehát 6:2!!!

Hiába szereztek vezetést a vendégek a 2. percben, onnantól kezdve a Napoli hatalmas nyomás alatt tartotta a Hellast. Az 50. percig még kitartottak a veronaiak, de utána teljesen szétestek. Ennek így megalázó vereség lett a vége. Fontos győzelem ez a hazaiaknak.

Köszönjük a figyelmet! (19:54:34)

90+3

90+3
    Inler lőtt a kapu fölé!

90+2
    Nené szabálytalankodott az ellenfél kapuja előtt!

90+1
    3 perc a ráadás.
    HIGUAIN - 6:2

90+1
    A Napoli gólt szerzett!

GONZALO HIGUAIN a jobb alsó sarokba lövi a büntetőt!! 6:2

90
    Büntetőt végezhet el a Napoli, miután Callejont felrúgták!

89
    Teljesen szétesett a vendég csapat!

89
    Maggio remek beadása után Callejon találja el 16 méterről a kapufát!

87
    Nagyon jól játszik ma a Napoli!

86
    Hiába szerez újabb gólt Higuain, les miatt nem adják meg. Az ismétlés alapján óriásit tévedett az asszisztens.

85
    Hamsik helyén Henrique.
    HIGUAIN - 5:2

84

GONZALO HIGUAIN gólt szerez!! Callejon indult a kontrával, aki egy remek csellel betört a büntetőterületre, majd HIGUAIN elé passzolt, akinek már csak az üres kapuba kellett passzolnia! 5:2

83
    Jól védekeznek a hazaiak.

81
    Nincs már sok hátra, csoda lenne ha innen pontot szerezne a vendég csapat.

Dániel Schmidt

Gólok: 44. Hamsik, 58. Hamsik, 68. Higuain, 76. Callejon, 84. Higuain, 90+1. Higuain – 2. Hallfredsson, 66. Lopez

Lapok:   23. Jorginho (NAP) – 55. Ionita (HEV)

SSC Napoli: Cabral (K) – Ghoulam, Koulibaly, Albiol, Maggio – Insigne (Mertens 78'), Lopez, Hamsik (Henrique 85'), Jorginho (Inler 71'), Callejon – Higuain
    Cserék: Andujar (K), Colombo (K), de Guzman, Henrique, Inler, Mertens, Mesto, Michu, Radosevic, Zapata

Hellas Verona: Rafael (K) – Moras, Marques (Saviola 73'), Sorensen (Nico Lopez 64')– Brivio, Hallfredsson, Ionita, Martic – Toni (Nene 63, Tachtsidis, Taleb
    Cserék: Benussi (K), Gollini (K), Agostini, Campanharo, Gonzalez, Jankovic, Nico Lopez, Luna, Nene, Saviola, Valoti

Játékvezetők: Andrea Gervasoni