Debreceni VSC – Ferencvárosi Torna Club 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Győr 0:2 (vége)
AC Milan
1:1 (1:0)
ACF Fiorentina
vasárnap 26.10.2014, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milano • Serie A

Nigel De Jong 25.percben szerzett fejesgójával vezetéshez jutott a Milan csapata. Az első félidőről sok mindent nem lehet mondani, egy kapuratartó lövés, ami gólt eredményezett, halovány támadójáték.
    A második félidő azért izgalmasabb volt. Ilicić beállt, és ha beállt akkor már gólt is szerzett. Nagyszerűen találta el a labdát és a 65. percben az ő találatával egyenlitettek a vendégek. A csapatoknál sok volt az átlövés, a kreativ játéknak egyik csapat se volt a mai napon hive. Az 1:1 es eredmény létrejöttével, mintha mindkét csapat elégedett lett volna, és ez igy is maradt.
    A végeredmény tehát 1:1 .
    Köszönjük, hogy velünk tartottak. Jóéjszakát minden Kedves Nézőnek! (22:41:17)