IK Sävehof
21:38 (8:20)
Győri Audi ETO KC
vasárnap 26.10.2014, 17:00 • Partillebohallen • EHF Bajnokok Ligája

A Győr eddigi legnagyobb különbségű győzelmét aratta idegenben a BL-ben. Az első félidőben Löke, Amorim, Görbicz és Kovacsics játszott nagyot, a másodikban csatlakozott hozzájuk Planéta, Grubisic végig jól védett amíg a pályán volt, a hazaiaktól a két szélsőt, Wikenstent és Sandot lehet dicsérni.

A Győr már 18 meccs óta veretlen a BL-ben, és ha nem is mára vártuk, hogy ez a sorozat megszakad, jó látni, hogy a nyáron jelentősen átalakult csapat akár teljes sorokat is cserélve is jobb ellenfeleinél.

Ezzel a Győr átvette a vezetést a tabellán, bár a Viborg is nyert a Zágráb otthonában, de a magyar csapat gólkülönbsége jobb, és ne feledjük, a Győr a Viborg vendége lesz a következő fordulóban, ott meg lehet erősíteni ezt az első helyezést. (18:30:23)

60
    Mérkőzés vége. (21:38)

60
    Oden találja el a kapufát a végén, többre nincs idő. (21:38) (21:38)

60
    Planétát támasztják meg a szabaddobás utáni bejátszásnál, ápolni kell őt is... (21:38) (21:38)

60
    Kiegészül a Győr, fél perc van hátra, passzív alatt támadnak. (21:38) (21:38)

59
    Sand lő fölé a szélről, jöhet az ETO. (21:38) (21:38)

59
    Bognár-Bódi lövése jön ki a kapusról, a Győrnél marad a labda, majd Szen lő mellé takarásból. (21:38) (21:38)