Videoton FC II. – Orosháza FC 4:0 (vége)
Videoton FC II.
4:0 (2:0)
Orosháza FC
vasárnap 26.10.2014, 13:30 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • NBIII - Közép csoport

Nem hosszabbít Berényi játékvezető, lefújja az egyoldalú találkozót. A második félidőben emberhátrányba kerülő Orosháza még két gólt kapott, a Videoton összességében tetszetős játékkal arat magabiztos győzelmet, ezzel megelőzik a Baját a tabellán. A végeredménnyel búcsúzom, Videoton FC II. – Orosháza FC 4:0! Köszönjük a figyelmet! (15:14:34)

90

90
    A rendes játékidő utolsó percébe léptünk.

88
    Gábor gurítja ki könnyelműen a labdát, amit jó 35 méterről Bozsóki egyből kapura tesz laposan, Gábor azonban fogja a lövést!

88
    Kalmár szöglete érkezik a vendég tizenhatosra, Cseszneki fejel kapu fölé 11 méterről.

87
    Kalmár tör be a tizenhatos területére, most is Szabó tisztáz előle.

87
    A szögletet és későbbi beadásokat is hatástalanítják a vendég védők.

86
    Kalmár jobb oldali beadása Szabóról vágódik szögletre.

85
    Bozsóki marad lent a földön, kicsit áll a játék.

85
    Hátul passzolgatnak a hazaiak, már mindkét csapat várja a mérkőzés lefújását.

84
    Havasit állítja meg lesen az asszisztens.

83
    Baksa centerezése érkezik a jobb szélről, kifejelik a védők, majd Király távoli lövését kell védenie Bordásnak.