HSC Csíkszereda – Budapešť 3:2 (2:1 szétlövés után) | Debreceni HK – Dab.Docler 4:5 (hosszabbítás vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 7:5 (vége)
Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 2:1 (vége)
hosszabbítás vége
Debreceni HK
4:5 (1:2, 1:0, 2:2 - 0:1)
Dab.Docler
vasárnap 26.10.2014, 18:00 • Debreceni Jégcsarnok, Debrecen • MOL Liga

Kaskov buta kiállítása a végén megpecsételte a nagyot küzdő hazaiak sorsát, hiszen a rutinos és jobb erőkből álló vendégek szinte azonnal kihasználták az emberelőnyt. Így a DAB győztesen távozik Debrecenből, még ha nem is két ponttal. Ugyanakkor a DHK sem lehet elégedetlen, hiszen Könczeiék pontot szereztek az eddig remekül szereplő listavezetővel szemben, ráadásul a mai játékkal biztosan szereztek maguknak jó néhány szimpatizánst a bajnokság folytatására. Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (20:28:16)

62:42
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Hamar kihasználta az előnyt a Dunaújváros. MESTYÁN ISTVÁN kapott korongot Zbynek Hrdeltől a kapuval szemben, nagy erejű, félmagas kapáslövése pedig utat talált Tőke kapujába. Szappanos Dávid kap még gólpasszt a győztes találatnál.

62:29
    Kaskov kap 2 percet testre ütésért, így emberelőnyben a DAB.

62:15
    Kiss Ákos lövését blokkolja Csíki.

61:22
    Hári Norbert került helyzetbe, de pontatlanul célzott.

61:00
    Hrdel lő Tőkébe.

4-4 mezőnyjátékos a jégen a szabályok értelmében.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

A harmad elején gyors gólváltást rendeztek a csapatok, 2-2 gól esett mindkét oldalon, onnantól kezdve pedig izgalmas és parázs mezőnyjáték folyt a jégen. Tényleg remek meccs.

Fantasztikus meccs eddig, mindkét csapat megérdemli a pontot, így igazságos a 4-4-es eredmény 60 perc játék után. Innentől kezdve 1 pontja már mindkét együttesnek van, a plusz egységért pedig 5 percnyi hirtelen halál következik.

A "Szép volt fiúk!" zúg a lelátón, noha a hosszabbítás még hátravan...