HSC Csíkszereda – Budapešť 3:2 (2:1 szétlövés után) | Debreceni HK – Dab.Docler 4:5 (hosszabbítás vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 7:5 (vége)
Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 2:1 (vége)
szétlövés vége (2:1)
HSC Csíkszereda
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
UTE Újpest Budapešť
vasárnap 26.10.2014, 17:00 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

A büntetőpárbajt vágül Curilla döntötte el az utolsó körben. A HSC két pontot szerzett, így 7 pontjuk van jelenleg, 3 pontot egy mérkőzésen azonban még mindig nem sikerült szerezni. Az Újpest sem panaszkodhat az egy pont miatt, továbbra is versenyben vannak a rájátszást érő helyért. A HSC-re még rengeteg munka vár ha ahhoz, hogy felzárkózzon a mezőnyhöz.
    Folytatás november 1-én a DHK ellen. (19:30:46)

63:25
    Elomo kerül helyzetbe, közeli lövését Ruczuj hárítja.

62:42
    Vendégek teljes létszámban.

61:51
    Spady lő közelről, Pleszkán eszén nem tud túljárni.

61:20
    Pojkar lő távolról, de Pleszkán védeni tud.

59:19
    Az Újpest aktívabb a végjátékban, de már nem sok van hátra az utolsó harmadból.

58:01
    Satek kerül óriási helyzetbe a jobb oldalon, közvetlen közelről azonban képtelen betalálni, Pleszkán résen volt.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 26. Sjölund (Spady, Salló), 34. Curilla (M., Satek) – 31. Mihálik (Hegyi, Tapio), 34. Coleman (Reiter)

2:1   Curilla (HSC)

HSC Csíkszereda: Ruczuj (Kozuch) – Molnár, Sjölund, Pojkar, Bors, Curilla, Salló, Satek, Mihály, Tranca, Papp, Spady, Bíró O., Bíró M., Pál, Nagy, Bíró T., Farkas, Gecse, Rokaly. Edző: Christer Dreberg
    UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Ágoston) – Reiter, Mihalik, Egyed, Zalavári, Tapio, Ványi, Dömötör,Virág Cs., Hegyi, Coleman, Elomo, Durak, Virág T., Demiters, Garbacz, Turbucz, Gágyor, Szűcs. Edző: Szilassy Zoltán.

Játékvezetők: Topirceanu Cosmin, Gergely Lehel, Máthé István, Rédai Botond