HSC Csíkszereda – Budapešť 3:2 (2:1 szétlövés után) | Debreceni HK – Dab.Docler 4:5 (hosszabbítás vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 7:5 (vége)
Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 2:1 (vége)
Corona Brasov Wolves
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Ferencváros Bp. ESMTK
vasárnap 26.10.2014, 18:30 • Patinoarul Olimpic, Brassó • MOL Liga

Nem volt egy kimondottan jó meccs a Brassó és a Ferencváros mérkőzése, legalábbis ahhoz képest, amit a MOL ligában megszoktunk az utóbbi időszakban!
    Küzdelem, hajtás és hat brassói-, valamint négy ferencvárosi emberelőny kimaradása jellemezte ezt a 60 percet, valamint három gól, amely mindegyike 5 az 5 elleni szituációból esett!
    A többet kezdeményező és lehetőségeivel valamivel jobban sáfárkodó Brassó egygólos sikere megérdemelt!
    Viszont az utóbbi időben sok nehézséggel küzdő FTC összességében jól helytállt. a múlt hét végén a nemzetközi porondon is vitézkedő dél-erdélyi együttes ellen!
    Kiegyenlített tehát továbbra is a MOL liga pontvadászata, érdemes lesz velünk tartani a következő meccsek alkalmával is!
    Mára köszönjük szépen a hokibarátok megtisztelő figyelmét, de kattintsanak ránk más sportágak közvetítései esetén is! (20:47:32)

60:00

59:31
    Kiegészült a Fradi, de már nagyon kevés a hátralévő idő!

58:30
    Mihály egészen közeli korongját hárította Budai!

58:02
    Kiegészült a Barssó, most Ők vannak emberelőnyben!

58:01
    Belül vagyunk a harmadik harmad utolsó kettő percén, egyelőre 4 a 4 ellen a felek a jégen!

57:31
    Oda a Fradi emberelőnye, Vaclav Novak bottal akasztásért kapott két percet!

57:10
    Kiss Gábor egészen közelről Polc kapusba lőtte a korongot!

56:02
    Testre ütésért megint Piszarenkonak kell kiülnie 2 percre, ismét Fradi emberelőny!

55:00
    Megint Budainak kellett nagyot védenie, most Saluga közeli lövésénél!

54:37
    Nem tudott élni az emberelőny adta lehetőséggel a Fradi, kiegészült a Brassó!

54:00
    Galló egészen közeli korongját csípte el Polc!

53:18
    Megint Budainak kellett védenie, miközben fórban van a Fradi!

53:00
    Saluga emberhátrányban kapura küldött fonákját védte szépen Budai!

52:37
    Piszarenko most gáncsolt, kapott is 2 percet, a Fradi pedig egy egyenlítési sanszot!

52:00
    A túloldalon Budai volt munkában, Bálint közeli lövését védte a Fradi kapusa!

51:10
    Megint Galló Illés kevergetett a brassói kapu előtt, de ebből sem lett meg a második ferencvárosi gól.

50:00
    Novak belőtt korongja nem okozott nagy gondot Polc kapusnak!

48:40
    Galló elől nagyon nehezen mentett a Brassó szlovák kapusa Polc!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 40. Klouda (Obsut), 45. Piszarenko (Virág Csanád, Péter R.) – 36. Revák (Papp Cs.)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip, Obsut, Péter R., Mihály Á., Klouda – Hietamaki, Piszarenko, Molnár Zs., Saluga, Virág Csanád – Imecs, Nagy Cs., Fodor Cs., Antal Zs., Petres – János, Oprea, Bálint Zs., Péter Zs., Márton. Edző: Jerry Anderson
    Ferencváros Bp. ESMTK: Budai K. (Marton) – Kramar, Cerny, Dubek, Novak, Mikusovic – Horváth A., Hegyi Á., Galló, Borbás, Kiss G. – Lencsés, Lévai, Revák, Pál Z., Farkas L. – Mach, Németh P., Papp Cs. Megbízott edző: Szakács Ferenc

Játékvezetők: Valentin Lascar, Csomortani Zsolt – Csata Attila, Butucel Alexandru