Dunaújvárosi KKA – Ferencváros 19:28 (vége) | Fehérvár – MTK-Budapest 29:25 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Siófok 25:25 (vége)
Dunaújvárosi KKA
19:28 (11:13)
FTC Rail Cargo Hungaria
péntek 31.10.2014, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok, Dunaújváros • Női kézilabda NB1

Az elejétől fogva uralta a meccset a fradi. Gyakorlatilag Tomori Zsuzsa jelentette a különbséget. 12 lőtt gólja nagyban hozzájárult a Fradi győzelméhez. Az első félidőbe sok volt a technikai hiba, azonban a második félidőben ebből keveset láthattunk. Triffa remek bravúrjai az első félidőben meccsben tartották az újvárost, de nem lehetett tartani Tomorit, és Penat.
    Összességében remek meccs volt, tele küzdelemmel. A végére a két csapat közötti különbség . A hazaiaknál Bulath, és Triscsuk vágták a gólokat legfőképpen , ők is jól játszottak.

A meccs végeredménye tehát Dunaújvárosi KKa – Ferencváros
    19:28. Köszönjük , hogy velünk tartottak. További szép estét minden Kedves Nézőnek! (19:28:35)

60
    Mérkőzés vége. (19:28)

60
    Triffa védett nagyot (19:28) (19:28)

59
    Ferling lőtte be hetesből (18:28) (19:28)

59
    Bulathot kellett ápolni, folytatódhat a meccs (18:28) (18:28)

59
    Mészáros fejre ütésért a kiállitás sorsára jutott (18:28) (18:28)

58
    PENA a gólszerző, 10-el megy a fradi (18:27) (18:28)

57
    Takács fölé lőtte csúnyán (18:27) (18:27)

57
    TOMORI bevágta ezt is ! (18:26) (18:27)

56
    BULATH hetedik gólját lőtte (17:26) (18:26)

56
    SZAMORÁNSKY lőtt nagyszerű gólt (17:25) (17:26)

56
    Az edző, Mátéfi Eszter is besárgult (17:25) (17:25)

55
    Vig Vivienn védett szépen (17:25) (17:25)

54
    PENA is beindult, ismét kilőtte a bal felsőt (17:24) (17:25)

53
    Tomori 11 gólos, elképesztő teljesitmény (17:24) (17:24)

52
    PENA lőtt gólt, eldőlni látszik (17:23) (17:24)

51
    TOMORI ismét betalált (17:22) (17:23)

50
    Ferling is a lécet találta el, kapkodó a játék, sürgős a hazai csapatnak, hiszen öt gólos hátrányban vannak (17:22) (17:22)