Newcastle United – Liverpool F.C. 1:0 (vége) | Arsenal FC – Burnley FC 3:0 (vége) | Chelsea F.C. – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Everton FC – Swansea City 0:0 (vége) | Hull City – Southampton FC 0:1 (vége) | Leicester City – West Bromwich Albion 0:1 (vége)
Stoke City – West Ham United 2:2 (vége)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Liverpool Football Club
szombat 01.11.2014, 13:45 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

Zsinórban a negyedik tétmeccsét is meg tudta nyerni a Newcastle United, megérdemelten. A Liverpoolból nagyon hiányzik Sturridge, főleg úgy, hogy Gerrard és Balotelli nemigen tud hozzátenni a piros mezesek játékához. Balotelli kimondottan súlytalan támadásban, szinte többet segít a védekezésben. Összesen 8 azaz 8 labdaérintést számlált össze a statisztika a második félidőben, amikor is Balotelli az ellenfél térfelén ért labdához, ez nagyon nagyon kevés egy egy csatáros csapattál.

A lelkes hazaiak nyomást tudtak gyakorolni a második félidőben a vendégekre, végül góllá érett a meddő fölény, Ayoze gólja pedig végül eldöntötte a találkozót. A Newcastle egyetlen pontra már csak a Liverpool mögött a 9. helyen, jó sorozatot futnak. Mai teljesítményével a Liverpool nem érdemelt pontot.

Newcastle United – Liverpool FC: 1-0!
    ---- (15:40:28)

90+4

90+3
    Sissoko vitte be a tizenhatoson belülre, de tovább cselezett, Skrtel jó ütemben állította meg. Még van idő 1-2 akcióra.

90+3
    Bő egy perc még hátra, nem tud helyzeteket kialakítani a Liverpool, kényelmesen támadgat a Newcastle.

90+2
    Ayoze cselezett a jobb oldalon, de végül róla ment ki. A túloldalon Abeid védekezik jól.

90+2
    Három perc a ráadás, most nem tud akciókat vezetni a Liverpool, pedig már kinyílt hátul.

90+1
    Balotelli és Coloccini harcoltak a labdáért, utóbbi nyert.

90
    Cabella igencsak időhúzási szándékból először a szögletzászlónál hatalmas fájdalmak közt fetrengett, majd fél perc múlva felpattant és futni kezdett.

90
    Lovren rúgta fel hátul Cabellát, ez is sárga lap.

89
    Johnson beadása csúszik le, kirúgás következik. Csipkedi magát most a Liverpool.

88
    Balotelli bal oldali beadását Moreno próbálta kapura kanalazni 13 méterről, csak félig sikerült, Krul hárítani tudott.

87
    Adogat a Liverpool, de közben közelebb csalják magukat a kapuhoz.

86
    Sissoko tér vissza egy rövid ápolást követően. Játékvezetői labda után a Newcastle visszaadja.