Newcastle United – Liverpool F.C. 1:0 (vége) | Arsenal FC – Burnley FC 3:0 (vége) | Chelsea F.C. – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Everton FC – Swansea City 0:0 (vége) | Hull City – Southampton FC 0:1 (vége) | Leicester City – West Bromwich Albion 0:1 (vége)
Stoke City – West Ham United 2:2 (vége)
Chelsea Football Club
2:1 (1:0)
Queens Park Rangers
szombat 01.11.2014, 16:00 • Stamford Bridge • Barclays Premier League

A Chelsea hozta a kötelezőt, begyűjti a három pontot, de jóval nehezebben, mint számítani lehetett. Az első félidőben igencsak letolta a pályáról a listavezető az utolsó előtti helyezettet, meg is szerezte a vezetést.

A második játékrészben stílust tudott váltani a Queens Park Rangers és ugyan sok helyzetet nem dolgozott ki, de egyenlítenie sikerült és jól tartotta a labdát a hazai térfélen. Időnként meleg volt a helyzet a Chelsea számára, de végül Vargas segített a hazai csapaton, feleslegesen összehozott egy tizenegyest, amit Hazard értékesíteni is tudott.

Nem játszott ma túlzottan jól a Chelsea, de továbbra is őrzi stabil előnyét a tabellán. Ami pedig még kiemelendő, hogy a mérkőzésen nem volt sárga lap sem.

Chelsea FC – Queens Park Rangers: 2-1!
    ---- (17:54:57)

90+4

90+4
    Schürrle beadását Oscar elől mentik meg, de lejár közben az idő.

90+4
    Drogbáról megy ki a csel közben, kirúgás.

90+3
    Taktikai csere a végére, Hazard helyett Ramires érkezik.

90+3
    Caulkerről pattan szögletre.

90+2
    Drogba tartja meg okosan a labdát a bal oldalon, majd fordít Ivanovichoz.

90+2
    Három perc a ráadás összességében, amiből egy már el is telt. Még mindig nem dőlhet hátra a Chelsea.

90+1
    A felezőtől Isla végez el szabadrúgást, Vargas egy lepattanót 18 méterről csúnyán fölé vág.

90+1
    Nagy esély van most már arra, hogy sárga lap nélkül megy végig ez a találkozó, ami Angliában igencsak nagy szó.

90
    Zamora szerez ugyan labdát a jobb oldalon, de kézzel tette ezt, szabadrúgás kifelé a Chelsea javára.

90
    Green lábáról csúszott le a labda, de Isla még megmenti oldalt.

89
    Ivanovic harcol hátul a labdáért, eléri, hogy kirúgás legyen.

89
    A lövések aránya egyelőre 18-6, hazai fölény.

88
    Austin kap túl rövid indítást, de Cahill csak kivágja, Green szerzi meg.

87
    Drogba elől Green és Isla közös erővel szerzi meg a labdát.

86
    Öt perc hátra a meccsből, a hajrában vagyunk. Nem dőlt még el a meccs egyáltalán.