Newcastle United – Liverpool F.C. 1:0 (vége) | Arsenal FC – Burnley FC 3:0 (vége) | Chelsea F.C. – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Everton FC – Swansea City 0:0 (vége) | Hull City – Southampton FC 0:1 (vége) | Leicester City – West Bromwich Albion 0:1 (vége)
Stoke City – West Ham United 2:2 (vége)
Stoke City
2:2 (1:0)
West Ham United
szombat 01.11.2014, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Remek meccsnek lehettünk a tanúi.

Az első félidőben egyértelmű Stoke City fölényt lehetett észrevenni a pályán és ez gólban is megmutatkozott, majd a második félidőben is ők kezdtek jobban, de a végére- talán a cseréknek is köszönhetően- összekapta magát a West Ham United és berámoltak két gólt. Döntésre nem jutottak egymással így alakult ki a véleményem szerint igazságos döntetlen.

Köszönöm, hogy velem tartottak, remélem élvezték a meccset! (17:54:23)

90+3

90+2
    Adam beadásába értek bele így szöglet következik, amit Shawcross tűz kapura, de kipattant a blokkról.

90+1
    Adam adja be a bal szélről, azonban ez magas lett mindenki számára.

90
    3 perc a hosszabbítás.

89
    Stoke szabadrúgást előre ívelik, de kifejelik a védők.

88
    Most már jól van Adrian, folytatódhat a játék.

87
    Adriant ápolják az eset után, ami rossz hír Sam Allardycenak, hogy nincs több cserelehetősége.

86
    Adriannal szemben volt szabálytalan Walters, kifelé lesz szabadrúgás.

85
    Pieters adja be a lasztit, de mindenki feje felett elszállt.

84
    Krkic helyén Adam.

83
    Cameron botlik bele a labdába a kaputól pár méterre és alig megy mellé!

82
    A szögletet mentik a védők.

81
    Stoke harcol ki szögletet Pieters révén (nekik ez a 8. a mai meccsen, míg a WHUnak 2 van).

80
    Bojan próbálja meglepni Adriánt egy váratlan lövéssel, de a spanyol hálóőr védi a lövést.

79
    Waltersnek megy egy ívelt labda azonban picivel hosszabb lett a kelleténél.

78
    Song passzol Valenciának a kapuelőterébe, de a védők kivágják.

77
    Valencia a kapussal szemben, eltolja mellette, de Begovic nagyon rutinosan ráüti a csatár lábára. Nagyon okosan csinálta nem hiába figyeli őt több nagy klub is.