Hamburger SV – Bayer Leverkusen 1:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Werder Bremen 1:2 (vége) | Hannover 96 – Eintracht Frankfurt 1:0 (vége)
VfB Stuttgart – VfL Wolfsburg 0:4 (vége) | Bayern München – Borussia Dortmund 2:1 (vége)
Bayern München
2:1 (0:1)
Borussia Dortmund
szombat 01.11.2014, 18:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

A végeredmény tehát 2:1!!!

Remek mérkőzésen vagyunk túl, ahol egy percig sem unatkoztunk! A Dormtmund jól kezdte a meccset, majd Reus gólt is szerzett. Ezt követően azonban a Bayern folyamatos nyomás alatt tartotta az ellenfelét. Rengeteg helyzetet hagytak ki, de végül a 72. percben gólt tudtak szerezni. Az egyenlítés után kinyíltak a vendégek, ezt pedig Ribery kihasználta, majd egy büntetőt harcolt ki, amit Robben ki is használt. A hátralévő időben nem volt már esélye a vendégeknek. Ezzel a Dortmund hatalmas bajban, a Bayern pedig menetelhet tovább! (20:26:48)

90+3

90+3
    Lesen volt Ramos.

90+3
    Neuer húzza le a labdát!!

90+2
    Reus beadását Boateng fejeli ki. Szöglet!

90+2
    Talán az utolsó lehetőség!

90+1
    Vendég szabad 40 méterről!

90+1
    3 perc a ráadás.