Győr – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | Nyíregyháza – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége) | Dunaújváros – Pécsi MFC 3:2 (vége)
Lombard Pápa FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Paksi FC 0:0 (vége)
ETO FC Győr
1:1 (0:0)
Diósgyőri VTK
szombat 01.11.2014, 14:00 • ETO Park, Győr • OTP Bank Liga

A második félidőben már sokkal jobb a játék, izgalmas volt így a mérkőzés, a többet támadó ETO megérdemelten jutott vezetéshez, de a mérkőzés teljes képe alapján az egyenlítő gólra rászolgált a Diósgyőr. A hajrában mindkét csapat megszerezhette volna a győztes találatot, de kimaradtak a helyzetek minkét oldalon. (15:59:35)

90+4

90+3
    Még egy szöglet utáni kemény lövés elakad a vendég védőkben.

90+3
    Rudolf íveli be a szabadrúgást Elek szabálytalansága után, a védők kifejelik.

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Elek (Diósgyőri VTK).

90+2
    Rudolf balról ívelne a kapu elé egy szabadrúgást, elakad a sorfalban a labda.

90+1
    3 perc a ráadás.

90+1
    Pátkai 7 perdítését lövését védi Antal, ez is nagy helyzet volt.

90
    Antal egy megpattanó labdát fog magabiztosan.

89
    Griffiths fejjel tesz maga elé egy labdát, közbelépnek a védők, Bacsa szerzi vissza a játékszert, de Griffith nem tudja kapura terelni sarokkal.

88
    Eperjesi íveli be a szabadot, megcsúsztatják Griffiths előtt, aki nem fér a labdához.

87
    Eperjesit buktatják a jobb szélen, szabadrúgás a vendégeknek.

86
    Gosztonyi ível fel egy labdát, Griffiths ezt le tudja venni, de Dinjar szereli a 16-os vonalánál.

86
    Bacsa passzát nem tudja átvenni Griffiths a 16-oson belül.

85
    Antal húz le egy beemelt labdát Priskin elől, kidobással indítja a következő akciót.

84
    Mindkét csapat a vezető gólért játszik, teljesen más ez mint az első félidőben.

83
    Bal oldali szöglet a vendégektől, Bacsa elé fejelik vissza a hosszú sarokról, de nem tud beleérni a labdába az ötösön.