Győr – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | Nyíregyháza – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége) | Dunaújváros – Pécsi MFC 3:2 (vége)
Lombard Pápa FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Paksi FC 0:0 (vége)
Dunaújváros PASE
3:2 (0:1)
Pécsi MFC
szombat 01.11.2014, 16:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • OTP Bank Liga

Nagyszerű mérkőzésen vagyunk túl. A Dunaújváros csapata nagy küzdelemben múlta felül a Pécs csapatát. Az első félidőben több esélyt szalasztottak el a hazaiak, és ez megbosszulta magát, ugyanis Balogh góljával vezetést szerzett a Pécs. A második félidőben hamar jött Petneházi egyenlítő gólja, majd ismételten vezetést szerzett a Pécs.
    Aztán jött a fordulat. Másodszor is kiegyenlített a hazai csapat Böőr góljával, majd a csereként beállt Godslove tekerte be a labdát a kapuba négy perccel Böőr gólját követően.
    Erre nem tudott válaszolni a Pécs, és nem visznek haza pontot Dunaújvárosból.
    A végeredmény tehát 3:2. Köszönjük, hogy velünk tartottak! További szép napot minden Kedves Nézőnek! (18:12:52)

90+1
    Nikházi maradt lennt. De jól van, folytathatja.

90+1
    Három perc a ráadás.

89
    A lövés a bal alsó sarok felé tartott. De elkerülte centikkel a kaput.

89
    Veszélyes helyről jöhet a pécsi szabadrúgás.

87
    Horváth kapott szabadrúgást.

87
    A hazaiak csapatkapitánya lejött, helyén Muscat lépett a pályára.

85
    Kirúgás következhet a hazaiak részéről.

84
    A gólt nem kapták meg a pécsiek. Lesen volt Manjrekar.

83
    Godslove kapott sárgát

83
    EGERUJU GODSLOVE góljával fordit a hazai csapat. Egyedül vihette a labdát a kapusra. Nagyszerűen tekerte be a kapu bal alsó sarkába. 3:2!

82
    Godslove fejesét a gólvonalról vágták ki a védők.

81
    A szögletet bedobásra váltja a hazai csapat.

80
    Orosz lövését védte a kapus. Szép volt!

79
    Csehi remek passzát követően BÖŐR ZOLTÁN helyezte el a labdát a kapus mellett. A védők gyűrűjében is sikerült megoldania. 10 perc van hátra. 2:2 az állás.

Gólok: 55. Petneházi, 79. Böőr, 83. Godslove – 29. Balogh, 65. Márkvárt

Lapok:   83. Godslove (DPASE) – 40. Causić (PMFC), 90+3. Frőclich (PMFC)

Dunaújváros PASE: Nagy – Csehi, Farkas, Villám – Böőr ( 87' Muscat) – Orosz, Nikházi, Lázár, Sárközi – Zsótér ( 65' Thiago), Petneházi (75' Godslove)
    Cserék: Milinte – Jakab, Hangya, Muscat, Sóron, Thiago, Godslove

Edző: Dobos Barna

Pécsi MFC: Poleksić – Nagy, Balogh, Romic, Mohl – Horváth, Causić (75' Manjrekar), Kővári ( 72' Pölöskey), Márkvárt, Wittrédi (Frőhlich 55')– Szatmári
    Cserék: Frőclich, Gőcze, Heffler, Lantos, Manjrekar, Pölöskey, Rácz

Edző: Kulcsár Árpád