Győr – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | Nyíregyháza – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége) | Dunaújváros – Pécsi MFC 3:2 (vége)
Lombard Pápa FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Paksi FC 0:0 (vége)
SSC Napoli
2:0 (1:0)
AS Roma
szombat 01.11.2014, 15:00 • San Paolo Stadion, Nápoly • Serie A

A végeredmény tehát 2:0!

Jól kezdte a meccset a hazai csapat, hiszen már a harmadik percben megszerezték a vezetést. A második félidő felétől a vendégek nyomtak, de igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani. A mérkőzés végén még egy kontrából betaláltak a hazaiak. Összességében megérdemelten nyert a Napoli, ezzel pedig fontos győzelmet arattak ma!

89
    Sok értelme nincs már a folytatásnak, a 3 pont sorsa már eldőlt.

87
    Keita volt szabálytalan.
    CALLEJON - 2:0

85
    A Napoli gólt szerzett!

JOSÉ CALLEJON eldőnti a meccset!!! Az ellenfél térfelén szerzett labdát a NApoli, majd Mertens adott remek labdát CALLEJON elé, aki a kapus mellett ellőtte a labdát! 2:0