Győr – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | Nyíregyháza – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége) | Dunaújváros – Pécsi MFC 3:2 (vége)
Lombard Pápa FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Paksi FC 0:0 (vége)
Empoli FC
0:2 (0:0)
Juventus FC
szombat 01.11.2014, 18:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Serie A

A mérkőzést megérdemelten nyerte a Juventus, az első félidőben szinte végig fölényben játszottak, igaz, valamire való helyzet nélkül. A második játékrészt az Empoli kezdte jobban, de kijött a szorításból a Juve, és Pirlo szabadrúgásából a vezetést is megszerezték.

Az Empilo becsülettel próbálkozott ezután, de a nagy lehetőségeiknél Buffon bravúrral mentett, Morata gólja pedig el is döntötte a meccset a 72. percben.

Ezzel a zebrák három ponttal megelőzték a ma vereséget szenvedő Romát a táblázaton. (19:57:06)

90+5

90+5
    Pirlo fölé lövi a 20 méteres szabadrúgást.

90+5
    Piros lapot kap Tonelli (Empoli FC).

90+4
    Tévez indul középen, megkerülős csellel próbálkozik, Tonelli leütközi a kaputól 20 méterre.

90+4
    Pirlo kapura csavarja a labdát a szabadrúgásból, Bassi véd a rövid felső előtt.

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hysaj (Empoli FC).

90+2
    Hysaj buktatja Padoint a bal szélen, a 16-os oldalvonalnál.

90+2
    Rugani ad haza Tévez elől, Bassi vágja előre a labdát.

90+1
    4 perc a ráadás.

90
    Tavano lép ki középen jó labdával, Buffon jön ki jó ütemben a kapujából, bravúrral ment!

89
    A kapuk nem forognak veszélyben, a pálya közepén gyötrik egymást a csapatok.

87
    Bonucci lép közbe mielőtt Tavano leenné a labdát a 16-oson belül, kihozza a védő.

86
    A zebrák birtokolják a labdát, amely lábról lábra vándorol, sokat már ne várjunk ettől a meccstől.