Szigetszentmiklós – Békéscsaba 0:1 (vége) | Ajka – Soroksár 2:0 (vége) | Szolnok – BFC Siófok 3:2 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Szeged 2011 0:1 (vége)
FC Ajka
2:0 (0:0)
Soroksár SC
szombat 01.11.2014, 13:30 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • Merkantil Bank Liga

A második félidő igazán jó játékot hozott. Az Ajka az 55. percben Gunther révén megszerezte a vezetést. A rákövetkező percekben pedig növelhették is volna előnyüket. A pofon után felébredt a Soroksár, helyzetekig eljutottak de egyenlíteni nem tudtak. A végén pedig a bakonyiak végleg eldöntötték a 3 pont sorsát. (15:17:54)

90+2

90+1
    Az Ajka gólt szerzett!
    Lattenstein szerezte meg a labdát 27 méterre a soroksári kaputól. Majd passzolt GUNTHER ZSOLThoz aki egyedül vitte labdát és 11-ről Holczer mellett a kapuba lőtt.

90
    2 perc lesz a hosszabbítás.