Szigetszentmiklós – Békéscsaba 0:1 (vége) | Ajka – Soroksár 2:0 (vége) | Szolnok – BFC Siófok 3:2 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Szeged 2011 0:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
0:1 (0:1)
Szeged 2011-Grosics Akadémia
szombat 01.11.2014, 16:00 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • Merkantil Bank Liga

A második félidő sem hozott változást a játék színvonalában. A Kaposvár nem tudta bevenni Belezan kapuját, ezzel harmadszorra is vesztesen hagyja el a pályát hazai környezetben. A második félidőre teljesen védekező felfogásban jött ki a Szeged, egy céllal, hogy megtartsák az egy gólos vezetést. Sok szabálytalansággal és vakon előrevágott labdákkal tördelték a játékot. A Rákócziban nem volt ma átütőerő, szomorúan hagyhatják el a játékteret.
    A Szeged nem szép játékkal, de megérdemelten viheti haza a 3 pontot. (17:51:35)

90+3

90+3
    Földes íveli be középre. Mindenki ott van a tizenhatoson belül, a nagy tolongásban egy kaposvári játékost látott szabálytalannak a bíró. Ezzel ér véget a mérkőzés.

90+2
    Rajczi mászik fel Tóth hátára egy beadás után, ezt látja szabálytalannak Radványi játékvezető.

90+2
    Rajczit rántja le Máté a felezőnél.

90+1
    Karacs beadása harmatgyenge, ráadásul ki is megy az alapvonalon.

90+1
    Hadaró szereli Kérit, de bedobásra tud csak szerelni.

90
    Nagy beadását Belezan hüzza le a levegőből.

90
    Csere a Szeged 2011-Grosics Akadémia-nél/nál: lemegy Oláh Gergő, bejön Hegedűs Edvin.

89
    Földes indítja Hadarót, de szabó kifejeli szögletre.

88
    Rajczi adja ki a bal szélen felfutó Hadarónak, aki visszagurítja Nagynak lövőre, de amint lendül a középpályás lába lövésre, jön Kéri becsúszó lába.

88
    Zelenyánszki rántja le Kozicsot, miután a fiatal szélső elvette tőle a labdát.

87
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lakatos Gergő (Kaposvári Rákóczi FC).

86
    Zsdrál gurítja vissza Karacsnak lövőre, aki el is vállalja 25ről, de elkerüli lövése a kaput.

85
    Nagy nem tudja átvenni a Karacs által középre ívelt labdát 14 méterre a kaputól.

84
    A Szeged láthatólag elégedett az 1-0al, hiszen teljesen feladták a támadást, csak a védekezésre koncentrálnak.

83
    Hadaró lap be a támadásba, de amint Kéri meglöki vállal kivezeti a labdát az oldalvonalon.

82
    Rajczi fejeli tovább Nagynak a Hadarótól kapott felívelést, de a fiatal támadó nem fér a labdához Tóth mellett.

81
    Hangos füttyszó követi a korábban Kaposváron futballozó játékos lecserélését.

Törzsök Tamás

Kommentátort keresünk a Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 36. GERMÁN TAMÁS

Lapok:   87. Lakatos Gergő (KAP) – 66. Szabó Péter (SZEG), 72. Tóth Balázs (SZEG), 79. Oláh Lóránt (SZEG)

Kaposvári Rákóczi FC: Somodi Bence – Földes Milán, Bank István, Lakatos Gergő, Hadaró Valentin, Albert Ádám, Zsdrál Miroszláv, Nagy Krisztián, Luka Dominic, Király Vitalij, Rajczi Péter
    Vezetőedző: Márton Gábor

Cserék: Rusák Edvárd, Fejős Áron, Hampuk Ádám, Kovács Tamás, Karacs Roland, Kozics Barnabás

Szeged 2011-Grosics Akadémia: Belecan Zeljko – Zabari Dávid, Zelenyánszki Lászlő, Markovic Slobodan, Oláh Lóránt, Germán Tamás, Szabó Péter, Máté Péter, Fitos László, Tóth Balázs, Oláh Gergő
    Vezetőedző: Nyilas Elek

Cserék: Rozs Egon, Pászka Lóránd, Kovács Balázs, Mészáros Márk, Farkas Márk, Hegedűs Edvin, Kéri Tamás