DVSC - TVP AQUATICUM
34:29 (18:15)
Szeged KKSE
szombat 01.11.2014, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Esélyeshez méltón nyerte meg a mérkőzést szurkolóinak ünnepén a DVSC. Az ötgólos győzelmet már az első félidőben megalapozták Varga József tanítványai, a második játékrészben pedig a debreceniek hosszabb kispadjának köszönhetően az 50. perc környékére nagyjából eldőlt a mérkőzés. Slakta Petra fantasztikus teljesítménnyel szállt be a második félidőre, a vendégek húzóemberei pedig elfáradtak a végére. Ezzel a Debrecen két ponttal gazdagodott.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is. (19:30:58)

Cubela még lőtt egy időn túlihoz hasonlót, de mellé ment a gyenge lövés, ezzel vége.

60
    Mérkőzés vége. (34:29)

60
    Vendég időkérés. Két másodperc maradt a mérkőzésből. (34:29) (34:29)

60
    Eladják a labdát a hazaiak. (34:29) (34:29)

60
    Zselák nem tudja megfogni a labdát a szélen, 20 másodperce maradt a DVSC-nek. (34:29) (34:29)

60
    SISKA PÁLMA átlövésből talál be megint. (34:29) (34:29)

59
    Belemenést fújnak a Szeged ellen a játékvezetők. (33:29) (33:29)

59
    Kudor adja el a labdát passzívnál. (33:29) (33:29)

58
    SUZANA CUBELA hozza fel négyre csapatát, de már csak 2:20 maradt hátra. (33:29) (33:29)

58
    Dajka visel megkülönböztető mezt, kapus nélkül küzd a felzárkózásért a Szeged. (33:28) (33:28)

58
    Karnik ront a szélről. Futaki véd szépen. (33:28) (33:28)

57
    Slakta eladja a labdát, de a szabaddobás utáni hosszú passz az alapvonalon túlra száll, megint a Debrecen jön. (33:28) (33:28)

57
    3 perc 57 másodperc még, amikor szabaddobással jön a DVSC. (33:28) (33:28)

56
    Eladott labda után SUZANA CUBELA előtt nyílik meg az út, aki értékesíti is a ziccert. (33:28) (33:28)