Veszprém FC – Futura-Mosonmagyaróvár 0:4 (vége) | Tatabánya – Tököl VSK 3:0 (vége) | III. kerület – Dorog 0:1 (vége)
Veszprém FC
0:4 (0:3)
Futura-Mosonmagyaróvár
szombat 01.11.2014, 13:30 • Városi stadion, Veszprém • NBIII - Nyugati csoport

Hajtós meccs volt, az első félidőben a veszprémiek birtokolták tovább a labdát, de kaptak 3 hibából 3 gólt, a második félidőben látszott a mosoni fölény és még 1 góllal növelni tudták a mérkőzés állását.

A mosoniak ezzel a győzelemmel távolodnak a kieső helyektől és kapaszkodnak a középmezőny felé. Sorozatban ez volt a második nagy arányú győzelmük.

A veszprémiek továbbra is gondban miután sorozatban 7. meccsüket is elveszítették és gólt sem tudtak lőni.

Köszönöm, hogy velünk tartottak, tegyék ezt legközelebb is! (15:15:53)

90+1

90+1
    Németh távoli bombája száll el a kapufa fölött 1 méterrel.

90+1
    Kuti szép csellel küldi el Kálmánt és kapura teker, de a tekerése pár centivel célt tévesztett.

90
    A bedobás után beívelik a labdát, azonban senkinek sem lett jó.

89
    Kuti íveli előre a lasztit, de Kálmán kifejeli azt.

88
    A nagy helyzet után viszont Császár fejelte kapu mellé a labdát, kirúgás következik.

87
    Hanák elé érkezik a labda és mellkason rúgja vele a kapust! 10 méterről hagyta ki a helyzetet!

86
    Jobb szélen kap szabadrúgást a VFC.

85
    Darázs helyén Horváth Gergő folytatja.

84
    Simon adja be a bal oldalról, de Kádár fogja a beadását.

83
    Kezd kicsit leülni a meccs, a mosoniak a magabiztos vezetés tudatában már nem hajtanak annyira, a veszprémiek meg talán kezdik feladni.

82
    Régely húzza meg a jobb szélen, de Kuti tudja szerelni, sőt még bedobással is ő jöhet hiszen a vendég játékosra pattant a labda.

81
    Németh rúgja fel a frissen beállt Bedőt.

80
    A szöglet rövidre sikeredett, Szénási hozza ki.

79
    Hanák bedobásából szögletet harcolnak ki a hazaiak.

78
    A duplázó Varga helyén Bedő.

77
    Az első próbálkozást kifejelik a hazaiak, duplázhat Darázs. A beadása nem sikerül túl jól, de Régely szedi össze és a beadását Kádár üti szögletre.

76
    Simon kap nagyszerű labdát Régelytől a tizenhatoson belül azonban a lővésébe Hanák áll bele így a kapu mögött csapódik le a labda. Szöglet következik.