SZEOL SC – Maglódi TC 1:1 (vége) | Kozármisleny – Tolle UFC Szekszárd 2:0 (vége) | REAC – Bajai LSE 2:2 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
2:0 (0:0)
Tolle UFC Szekszárd
szombat 01.11.2014, 13:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

A hazai csapat hozta a kötelezőt és a második félidőben megszerezte a vezetést, majd a félidő végén bebiztosította a három pontját. A vendég csapat erejéből a második félidőben csak a védekezésre és egy-két kontrára futotta. (15:18:29)

90+2
    A vendég csapat végezhet el szabadrúgást a félpályánál.

90+1
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Valkovics érkezett Cziráki helyére.

90
    Szabó M. szerzett labdát és a vendég kapuig ment vele középre passzolt és az érkező Tóth elől Pap rúgta ki szögletre a labdát.

88
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Rigó hibázott nagyot, letámadta TÓTH és el is adta a labdát, így a hazai támadó rávezette Horváthra a labdát, elhúzta a kapus mellett és most már nem hibázott a kapuba gurított.

87
    Cziráki ment el jól a jobb szélen és passzolt vissza Tóth elé aki 5 méterről ismét mellé lőtt.

85
    Ismét egy jó labda érkezett a jobb szélről, Tóth érkezett, de közelről nem találta el jól a labdát, így továbbra sincs meg a megnyugtató előny a hazaiaknak.

84
    Fenyvesi jobb oldali beadására érkezett jól Lauer, de ezt Tóth nem látta és elfejelte előle, de neki magas volt és nem tudta irányítani, így ezt megúszta a vendég csapat.

83
    Nagy Erik lőtt a védőjébe.

82
    Ranga buktatta a meginduló Szabó M.-t ezért villant a sárgalap.

81
    Leshatáron kapott nagyszerű labdát Nagy M. K. kilépett volna a kapussal szemben, de az asszisztens behúzta a lest.