SZEOL SC – Maglódi TC 1:1 (vége) | Kozármisleny – Tolle UFC Szekszárd 2:0 (vége) | REAC – Bajai LSE 2:2 (vége)
Rákospalotai EAC
2:2 (0:2)
Bajai LSE
szombat 01.11.2014, 16:30 • Budai II. László Stadion, Budapest • NBIII - Közép csoport

A REAC a mérkőzés nagy része alatt fölényben játszott, különösen a második játékrészben egykapuztak a hazaiak.
    A találkozón a Baja már a negyedik percben megszerezte a vezetést, majd Sibinger a 35. minutumban duplázni tudott. A fordulást követően a REAC futószalagon vezette a támadásokat, Lucz közeli góljával szépítettek a rákospalotaiak. Az egyenlítésre a hazai szurkolók egészen a 87. percig vártak, akkor Kollár szabadrúgásból talált be. A hosszabbítás utolsó jelenetében egy hajszálon múlt a hazaiak fordítása és egyben győzelme, de Kiss Tamás hat méterről teljesen szabadon mellé lőtt.
    Az eredménnyel a bajaiak lehetnek elégedettebbek, míg a hazaiak pontszórása hazai pályán tovább folytatódott.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (18:21:18)

90+3

90+3
    Hatalmas helyzetet hagytak ki a hazaiak! Balról végezhetett el szabadrúgást a REAC, Kollár lövése a kapufáról lejött, a kipattanót viszont ajtó-ablak helyzetben Kiss Tamás hat méterről mellé lőtte.

90+2
    Harnos kapott sárga lapot buktatásért.

90+1
    A rákospalotaiak végezhettek el szögletet, középen sikerült a tisztázás a vendégvédőknek.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Kollár emelte be a labdát a bajaiak kapujához, Kiss Tamás mintegy hét méterről kapásból fölé lőtte.

87
    Buktatás után a rákospalotaiak végezhetnek el szabadrúgást a középpályáról.

85
    A REAC gólt szerzett!
    A hazaiak szabadrúgást KOLLÁR ZSOLT vállalta el, mintegy 23 méterről lőtte kapura, Orbán valamelyest mellényúlt, a labda a kapuba csapódott.

85
    Buktatás után a REAC végezhet el kecsegtető távolságból szabadrúgást.

85
    Pintér jött be a lecserélt Sibinger helyett.

84
    Balról lőtték középre a labdát a hazaiak, Csiszár centikkel maradt le róla. Hatalmas helyzet maradt ki!

83
    A hazaiak birtokolják jóval többet a labdát, de komoly helyzeteket nem igazán tudnak kidolgozni.

82
    Kiss Tibor érkezett a lecserélt Orsós helyett.

81
    A balról beívelt vendég sarokrúgás veszélytelen, a felszabadítás után azonnal megindultak előre a rákospalotaiak.

80
    Orbán kirúgása után a labdát a bajaiak kapcsolták le, majd a bal oldalon Sibinger szögletet harcolt ki.

79
    Bal oldalon vezetett támadást a hazai együttes, nem sikerült beadni a labdát, kirúgással jöhetnek a vendégek.

78
    A Baja az elvégzett szabadrúgás után hamar elveszítette a labdát, a hazaiak építkezhetnek.