Győr – Dunaújvárosi KKA 27:19 (vége) | Siófok – Debrecen 30:28 (vége)
Siófok KC
30:28 (17:12)
DVSC - TVP AQUATICUM
szerda 12.11.2014, 19:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

Ez volt az a mérkőzés, ahol még ez az eredmény is a Debrecent dicséri. Végig meccsben voltak, erőn felül teljesítettek, a Siófok a Mosonmagyaróvár elleni formáját hozta, ám most a végén nem remegett a kéz, fontos, néha szerencsés gólokat szereztek a végén, csak az utolsó percben döntötték el a találkozó sorsát a hazaiak.

Ezek a kibrusztolt győzelmek is ugyanúgy két pontot érnek, mint a 20-gólos sikerek, a végén nagyon sokat érhet a Siófoknak ez a mai siker. A Debrecen emelt fővel mehet le a pályáról a mai teljesítménye után, különösen Horváth-Pásztor Bettina és Sopronyi Anett nyújtott kiemelkedőt, Kudor Kittinek is voltak jó periódusai.

A Siófok csapatában Pastrovics mellett Wörz, Orbán és Such nyújtott átlagon felülit, Szekerczésnek ma nem ment és Erdősi játékában is sok volt a hiba. Ezzel a győzelemmel a Siófok megerősíti harmadik helyét, 14 pontosak lettek.

Siófok – DVSC: 30-28!
    Köszönöm a figyelmüket!
    ---- (20:41:13)

60
    Mérkőzés vége. (30:28)

60
    Kelemen ejtését Pastrovics védi, ezzel eldől! (30:28) (30:28)

60
    SUCH a jobb szélről kísérletezett, Horváth-Pásztor lábáról azonban most befelé pattant! (30:28) (30:28)

60
    KELEMEN Éva a bal szélről ismét bebombázza a hosszú alsóba. Még mindig nem dőlt el a meccs. Utolsó perc! (29:28) (29:28)

59
    Időt kér a DVSC, 1 perc 16 másodperccel a vége előtt még mindig van esélye a Debrecennek, emberelőnyben játszhatnak végig. (29:27) (29:27)

59
    Harmadik két perce tehát, Piedade kiszáll piros lappal. (29:27) (29:27)

59
    Piedade harmadik két perce, ezzel piros lap. (29:27) (29:27)

59
    Kiválóan megkeverték a vendégek védelmét a fekete mezesek, WÖRZ pedig középen begyalogolt. (29:27) (29:27)

59
    Karnik Szabina védekezett jól, de marad a Siófoknál. (28:27) (28:27)

59
    Ismét óriási szüksége van a Siófoknak a gólra. (28:27) (28:27)

58
    SOPRONYI hetese Pastrovics kezéről szédül be a hálóba! (28:27) (28:27)

58
    Varsányi harcol ki hetest a túloldalon. (28:26) (28:26)

58
    ORBÁN hihetetlen fontos gólt lő átlövésből. (28:26) (28:26)

58
    Az utolsó három perc kezdődött el. (27:26) (27:26)

57
    KELEMEN nagyon szép gólt lő bal szélről a hosszú alsóba. (27:26) (27:26)

57
    A sokadik törlés ma. A Debrecen még mindig meccsben van az utolsó percekben is. (27:25) (27:25)

57
    Piedade bravúros labdaszerzése után SUCH Nelly lerohanásból eredményes. (27:25) (27:25)

56
    Pastrovics a túloldalon Siska ziccerét fogja, de a Lokié a kipattanó. Hihetetlen izgalmak a végjátékban! (26:25) (26:25)

Siófok KC: Pastrovics, Kumpel – Buzsáki, Termány, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán Annamária, Fauszt, Deáki, Németh Cs., Erdősi, Such, Polics
    DVSC - TVP AQUATICUM: Horváth-Pásztor, Makai, Lajtos, – Bohus-Karnik Mercédesz, Szilágyi, Varsányi, Vörös, Bárány, Sopronyi, Slakta, Kelemen, Gorilska, Siska, Som, Karnik Szabina, Kudor

Játékvezetők: Janáky Csaba, Temesi Péter