Ferencváros – Békéscsaba 42:27 (vége) | Dunaújvárosi KKA – MTK-Budapest 31:24 (vége) | Érd – Győr 23:28 (vége)
Dunaújvárosi KKA
31:24 (14:9)
MTK-Budapest
szerda 19.11.2014, 18:00 • Dunaújvárosi sportcsarnok, Dunaújváros • Női kézilabda NB1

Az első perctől uralta a DKKA a meccset, az elején elmentek 11:3-ra. Azóta ingadozott a differencia hol négy gól hol kilenc volt közte.
    Remek első félidő volt, remek hazai védekezéssel. A vendégek viszont egy percig sem adták fel, többször is felzárkóztak. Az első félidőben öt gól volt közötte.

A második félidőben is szépen lassan növelte előnyét a DKKA, maradt a játék képe ugyanolyan, mint az első félidőben. Harcos, kemény meccs. A hazaiak otthon tartották a két pontot. Reméljük, hogy jól szórakoztak. További kellemes estét minden Kedves Nézőnek! Köszönjük, hogy velünk tartottak! (19:19:31)