Debrecen – Mosonmagyaróvári KCSE 27:25 (vége)
DVSC - TVP AQUATICUM
27:25 (12:15)
Mosonmagyaróvári KCSE
péntek 21.11.2014, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Nagyon fontos rangadót nyert a DVSC-TVP-AQUATICUM csapata. A háromgólos félidei hátrány után a hazaiak főleg remek védekezésüknek és a mérkőzés végén bemutatott 4-0-s sorozatuknak köszönhetően nyerték meg a mérkőzést. Nehéz bárkit kiemelni a hazaiak közül, hiszen csapatként működött igazán jól a Debrecen, de Horváth-Pásztor Bettina bravúrjai mindenképpen elengedhetetlenek voltak a győzelemhez.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (19:34:25)

60
    Mérkőzés vége. (27:25)

60
    Filipovicot még blokkolják a hazaiak. (27:25) (27:25)

60
    11 másodperccel a vége előtt SLAKTA PETRA nyeri meg a meccset a Debrecennek. (27:25) (27:25)

60
    31 másodperc maradt hátra. (26:25) (26:25)

60
    Hazai időkérés. (26:25) (26:25)

60
    HANCZVIKKEL ZSANETT eredményes a hetesből. (26:25) (26:25)

60
    Szabálytalanság a szélen, hetes lesz. (26:24) (26:24)

59
    SISKA PÁLMA növeli kétgólosra a hazai előnyt. (26:24) (26:24)

59
    Kudor volt rutinos, Hajtai pedig beugrott a passzív játékon belüli szabaddobásra. 2 perc. (25:24) (25:24)

58
    TÓTH GABRIELLA lő laposan a kapuba. (25:24) (25:24)

57
    Knedlikova és Gorilska ütköznek a mosonmagyaróvári szélső betörése után, mindketten a földön. (25:23) (25:23)

57
    Slakta nem tudja megfogni a labdát a szélen. (25:23) (25:23)

56
    Kudor megint labdát szerez! (25:23) (25:23)

56
    3 perce még 21-23 volt az állás. Azóta 4-0-s futást produkált a Debrecen. (25:23) (25:23)