Atlético Madrid – Málaga CF 3:1 (vége) | SD Eibar – Real Madrid 0:4 (vége) | Barcelona – Sevilla 5:1 (vége)
La Coruňa – Real Sociedad 0:0 (vége)
FC Barcelona
5:1 (1:0)
Sevilla FC
szombat 22.11.2014, 20:00 • Camp Nou, Barcelona • Primera División

Nagyszerű, gól gazdag meccs volt, ahol a Barca 5:1-re kiütötte ellenfelét. Messi zseniális szabadrúgásával szerzett vezetést a Barca.

A második félidőben Alba öngóljával egyenlített a Sevilla, de rögtön Neymar ismét vezetéshez juttatta a katalánokat remek fejes góljával. Ezt követte Rakitic gólja, majd Messi történelmet is 252. góljával. Még nem volt vége, hiszen Messi meglőtte a harmadik gólját is, 16 méterről tekerte el Beto mellett. Ez a meccs róla szólt.

Köszönjük, hogy velünk tartottak! További szép estét minden Kedves Nézőnek! (21:49:33)

90+2

90+2
    Pareja tisztázott Neymar elől.

90+1
    Alves végezheti el a szögletet.

90
    Messi gólhelyzetben, de Beto védeni tudta lövését!

89
    61:39 a labdabirtoklás aránya.

88
    A beívelésbe nem ért bele senki. Bravo jöhet a kirúgással.

84
    Neymar szép labdalevételt követően rá küldte, de Beto védeni tudta.

83
    Aspas szabálytalankodott Busquetssel szemben.

82
    Már csak nyolc perc van a meccsből, a pontos végeredmény már csak a kérdés.

81
    Alba számára ennyi volt, helyette Adriano a pályán.

80
    Barcelona szöglettel folytatódik a játék.
    MESSI - 5:1

Gólok: 21. Messi, 49. Neymar, 65. Rakitic, 72. Messi, 78. Messi – 47. Alba (öngól)

Lapok:   56. Mathieu (BAR) – 36. Coke (SEV), 48. Pareja (SEV)

FC Barcelona: Bravo – Alba ( 81' Adriano), Mathieu, Pique, Alves – Rakitic, Busquets, Xavi (C) ( 77' Rafinha)– Neymar, Messi, L. Suarez ( 74' Pedro)
    Cserék: ter Stegen – Adriano, Bartra, El Haddadi, Pedro, Rafinha, Roberto

Edző: L. Enrique

Sevilla FC: Beto – Coke (C), Pareja, Carrico, Figueiras – Banega, Krychowiak – Vidal ( 61' Deulofeu), D. Suarez ( 61' Gameiro), Vitolo – Bacca ( 75' Aspas)
    Cserék: Rico – Aspas, Deulofeu, Gameiro, Kolodziejczak, Mbia, Reyes

Edző: U. Emery

Játékvezetők: Miguel Martínez Munuera