Atlético Madrid – Málaga CF 3:1 (vége) | SD Eibar – Real Madrid 0:4 (vége) | Barcelona – Sevilla 5:1 (vége)
La Coruňa – Real Sociedad 0:0 (vége)
SD Eibar
0:4 (0:2)
Real Madrid
szombat 22.11.2014, 18:00 • Ipurua, Eibar • Primera División

A Real Madrid magabiztos győzelmet aratott.

A 23. percben James volt jókor jó helyen, és higgadtan fejjel kezdte a gólgyártást.
    A 43. percben Ronaldo érkezett Carvajal beadására, és a bal sarokba helyezve növelte az előnyét a madridi csapatnak. A második félidőben is kettőt lőttek a vendégek.
    A 69. percben Benzema érkezett üresen James baloldali beadására, és bombázta be a kapuba a labdát.
    A 83. percben Ronaldo tizenegyesből is betalált, kialakítva a 4:0-ás nagy arányú győzelmet.

Köszönjük, hogy velünk tartottak! (19:51:52)

90+2

90+1
    Carvajal került helyzetbe, centikkel lőtt csupán mellé.

90
    Kettő perc a ráadás.

88
    Lekic lövése nem sokkal ment fölé.

87
    Benzema lábát kihúzták, de erre nem ad büntetőt a játékvezető.

86
    Benzema éppen hogy nem érte el a labdát. Irureta megkaparintotta.

85
    Mindkét csapat várja már, hogy leteljen a 90 perc. A lényegi dolgok eldőltek.

84
    Arbeloa lépett pályára. Ronaldot váltotta.
    RONALDO - 0:4

83
    Real Madrid gólt szerzett!

CRISTIANO RONALDO belőtte. Hggadtan, laposan, erősen, védhetetlenül kilőtte a jobb alsó sarkot. A kapus jó irányba vetődött, de nem ért oda. 4:0 a Realnak! Kiütéses győzelem lesz.