Atlético Madrid – Málaga CF 3:1 (vége) | SD Eibar – Real Madrid 0:4 (vége) | Barcelona – Sevilla 5:1 (vége)
La Coruňa – Real Sociedad 0:0 (vége)
Deportivo La Coruňa
0:0 (0:0)
Real Sociedad
szombat 22.11.2014, 22:00 • Riazor Stadion • Primera División

Nem született gól a két alsóházi csapat találkozóján, így egy-egy ponttal zárta ezt a játéknapot a Sociedad és a Depor. Az első félidő eseménydúsabb volt a második játékrészre leült a játék. A Sociedadnak volt több lehetősége gólt szerezni, de Fabricio magabiztos volt minden esetben. A mérkőzés legjobbja Vela, a vendégek támadója volt, aki végig agilisen futballozott és több helyzetet is kialakított. Moyes tehát első meccsén a Sociedaddal döntetlent ért el.

Deportivo La Coruna – Real Sociedad 0:0

Köszönöm a figyeltem! (23:53:18)

90+3

90+2
    De La Bella fejelte tovább rosszul a labdát, oda a Sociedad-akció.

90+1
    Lopo a felező vonalnál buktatta az ellenfél támadóját hátulról érkezve.

90
    Három perc a ráadás.

89
    A Sociedadnak volt több lehetősége, de nem jelenthető ki, hogy rászolgáltak a három pontra a baszkok.

87
    Az izlandi Finnbogason csak három percet kap, Agirretxe jött le.

86
    A csereként beállt Hervias a bal összekötő helyéről lőtt jócskán fölé-mellé.

85
    De La Bella hozta kellemetlen helyzetbe Zubikarait, aki végül megoldotta a szituációt.

83
    A Barca-nevelés Cuenca váltotta a gyengén játszó Cavaleirót.

83
    Fantasztikus szóló a 19 éves José Rodrigueztől és végül 27 méterről lőtt laposan, leért Zubikarai és bravúrral védett.

82
    Granero elől engedte ki a labdát Sidnei.

81
    Zubikarai húzott le egy indítást.

80
    Rodriguez tekert fölé 22 méterről. jobb belsővel.

79
    A második félidő nagyon lassan csordogál, egyik csapat sem szakad szét az erőlködéstől.