MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 0:2 (vége) | Puskás Akadémia FC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége) | Dunaújváros – Paksi FC 1:0 (vége)
Nyíregyháza – Pécsi MFC 4:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége)
Atalanta
1:2 (1:2)
AS Roma
szombat 22.11.2014, 18:00 • Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Serie A

A végeredmény tehát 1:2!

Egy érdekes mérkőzést láthattunk, hiszen ha nem is megérdemelten, de győzni tudott a Roma. Az első félidőben hiába szerzett vezetést a hazai csapat, a farkasok megfordították a meccset. A második félidőben kevesebb volt a foci és több a síp. A rómaiak végül is kitartottak, és megszerezték a 3 pontot.

Köszönjük a figyelmet! (19:57:59)

Hatalmas dulakodás és reklamálás a mérkőzés végén. Az egész hazai stáb megrohanta a játékvezetőt.

90+5

90+5
    Boakye szövegelésért a második lapját is megkapja. Ez így már piros!

90+5
    Boakye kap sárgát lökésért.

90+4
    A beadást De Sanctis húzta le, Raimondi azonban lökte a kapust. Így szabadrúgás kifelé!