MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 0:2 (vége) | Puskás Akadémia FC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége) | Dunaújváros – Paksi FC 1:0 (vége)
Nyíregyháza – Pécsi MFC 4:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége)
Dunaújváros PASE
1:0 (0:0)
Paksi FC
szombat 22.11.2014, 16:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • OTP Bank Liga

Az első félidőben egy egy veszélyes helyzet adódott, gólt nem láthattunk, csak egy veszélyes Haraszti lövést, és Zsótér ziccere, amit a kapus bravúrral fogott.

A második félidő sokkal eseménydúsabb volt, gólt is láthattunk. Nikházi érkezett Petneházi remek beadására, és védhetetlenül fejjel gólt szerzett. Volt még a vendégek részéről egy nagy kapufa a végén! Ez a gól eldöntötte a meccset, és otthon tartotta az újváros a három pontot. Ezzel feljöttek a tabellán a 12. helyre, és elmozdultak a kieső helyről!! Köszönjük, hogy velünk tartottak! További szép napot minden Kedves Nézőnek! (17:54:19)

90+5

90+5
    Nikházi lőtte ki a tömegből.

90+4
    Szögletet végezhet el a Paks!

90+3
    Bartha baloldali beadása lecsúszott. Kirúgás.

90+2
    Teljesen kinyílnak a vendégek az egyenlítés érdekében.

90+1
    A beadás élesen csavarodott, de Nagy ma nem képes hibázni.

90+1
    Öt perc a ráadás.

90
    A védők szögletre mentettek, ápolni kell az egyik játékost!

90
    Ismét szabadrúgás, Kovács végezte el, de ezt is leszedte Nagy!

89
    A visszatett labdát is Nagy fogta magabiztosan.

88
    Petneházi helyére Dodlek érkezett.

87
    Sistergős kapufa, 12 méterről, éppen hogy kipattant, majd egy félolló, és Nagy óriási védése ! Paksi szöglet!

86
    Orosz addig tologatta amíg tiszta lövőhelyzet adódott. Molnár leért és fogta.

85
    Óriási helyzet! Könyves fűzte be védőjét majd 12 méterről a kapus ölébe rúgta a labdát.

85
    Csehi a földön, szabadrúgást kapott a hazai csapat.

84
    Böőr két remek cselt mutatott be, majd adott a hosszú oldalra egy pontos passzt Nikházinak, a levétellel gondok adódtak, és kisodródott a játékos. A támadásnak vége.