MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 0:2 (vége) | Puskás Akadémia FC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége) | Dunaújváros – Paksi FC 1:0 (vége)
Nyíregyháza – Pécsi MFC 4:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége)
Nyíregyháza Spartacus FC
4:0 (1:0)
Pécsi MFC
szombat 22.11.2014, 18:00 • Sóstói úti Stadion, Nyíregyháza • OTP Bank Liga

Megérdemelten nyert a hazai csapat, bár az első 30 percben jobban játszott a Pécs.
    Ám az első hazai gól után kiegyenlítődött a játék, és a második félidőben már a Nyíregyháza irányított. A végén pedig a helyzeteket is kihasználták.
    Ezzel a Szpari kicsit fellélegezhet, a Pécs viszont nem. (19:53:38)

90+3

90+2
    A Nyíregyháza gólt szerzett!
    PÁKOLICZ DÁVID csúsztatott a kapuba középről 5 méterről egy Sándor által beadott baloldali szöglet után.

90
    Spitzmüller jön be Pekár helyett.

89
    Koller helyére jön Huszák.

88
    KOLLER KRISZTIÁN szerzett szép gól, 10 méterről vágta be a jobb felsőbe a ziccert, miután lesen állt, de ellenféltől pattant elé a labda.

87
    Még van a hazaiaknak cserelehetősége is a végére.

86
    Uzoma lőtt nagyon távolról ballal, de kevéssel ment el a kapu fölött.

85
    Márkvárt adott be a szabadrúgásból jobbról, de Abdouraman könnyen kivágta középről.

84
    Pölöskey előtt zártak össze és hozták el a labdát, de a bíró szabálytalanságot látott.

82
    Nagy a harc minden labdáért, a Nyíregyháza a védekezésre koncentrál.

81
    Gőcze jött és vetődött ki Pákolicz elé a lapos indításra.

80
    Manjrekar lőtt kissé balról 18-ról jobbal keresztbe, de méterekkel mellé.

79
    Pölöskey lőhetett volna gólt 6 méterről a baloldali lapos centerezés után, de lecsúszott a lövése.

78
    Jól zár a hazai védelem egyelőre, nem tudnak a kapu közelébe kerülni a vendégek.