MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 0:2 (vége) | Puskás Akadémia FC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége) | Dunaújváros – Paksi FC 1:0 (vége)
Nyíregyháza – Pécsi MFC 4:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége)
Lombard Pápa FC
1:1 (0:0)
Budapest Honvéd FC
szombat 22.11.2014, 20:00 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Jó iramú mérkőzésnek lehettünk tanúi. Mind a két csapat a végsőkig hajtott. A pápai csapatnak mondhatni nagy érvágás volt Waltner kiállítása. A honvédnak több helyzete alakult ki a mérkőzésen, de csak egy gólt tudtak rúgni. Az utolsó percben Hidi Patrik felrúgta Popint így egyenlítési lehetőséghez jutottak a hazaiak, melyet értékesítettek is. A mérkőzés vége így 1-1-es döntetlen.
    Köszönöm, hogy velünk tartottak. (22:00:34)

90+4

90+4
    A Pápa gólt szerzett!
    CSIZMADIA CSABA értékesíti a tizenegyest.

90+3
    CSizmadi fogja elvégezni a tizenegyest.

90+3
    Tizenegyest kap a hazai csapat. Popint rúgtta fel Hidi.

90+2
    A vendég csapat mondhatni teljességében visszaállt védekezni, az utolsó percekben.

90+1
    A pápai csapat nem talál rést a jól védekező Honvéd csapatánál.

90
    4 percet hosszabbít ismételten a játékvezető.

90
    Tóth félpályáról előreívelt labdája, csak fehér mezes játékosokat talál.

89
    Királyt buktatta Czár, ezért lapot kap.

89
    A vendég játékosok nehezen tudják kihozni a kapujuk elől a labdát.

88
    NEm volt veszélytelen a szabadrúgás, Kemenesnek kell hatalmasat védenie. Szöglettel jöhetnek a hazaiak.