Szeged 2011 – Szigetszentmiklós 0:1 (vége) | Cegléd – Békéscsaba 0:3 (vége) | Soroksár – Szolnok 2:2 (vége)
BFC Siófok – Gyirmót 2:2 (vége) | Sopron – Balmazújváros 0:2 (vége) | ZTE – Kaposvári Rákóczi FC 2:1 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – 1:2 (vége)
BFC Siófok
2:2 (2:2)
Gyirmót FC Győr
szombat 22.11.2014, 13:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

Daru Bence góljával hamar vezetést szerzett a Siófok. A Gyirmót azonban a első félidő derekán Lázár és Magasföldi találataival megfordította a találkozót. Ivancsics még a félidő vége előtt szabadrúgásból egyenlíteni tudott. Hajba piros lapja után a teljes második játékrészben emberelőnyben játszhatott a Siófok. Az utolsó tíz percre egy újabb kiállítás után kilenc emberre fogyatkozott a Gyirmót. A Balaton-partiak nem tudták ráerőltetni akaratukat az ellenfelükre, így végül pontosztozkodással zárult a találkozó. (14:57:54)

90+2

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Daru (FGSZ Siófok).

90
    Két perc hosszabbítás következik.

90
    Kozma beadása után Horváth szabálytalannal Naggyal szemben.

89
    Horváth elől ment az ötös sarkánál Nagy Sándor.

88
    Kozma kap sárgát műesésért.

87
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Balog, bejön Présinger.

86
    Horváth Bence szaladt lesre.

85
    Csere a FGSZ Siófok-nél/nál: lemegy Futó, bejön Horváth Bence.

84
    A beívelést lehúzza Magasföldi elől Tajti.

84
    35 métere a Siófok kapujától jöhetnek szabaddal a vendégek.

83
    Daru tartózkodott lesen.

81
    Bal oldali Siófok szögletet vágnak ki a gyirmóti védők.

80
    Siófok végzett el 18 méterről szabadot. Peszmeg fölé tekerte.

79
    Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Lázár (Gyirmót FC Győr).

77
    Peszmeg lő 25ről. A lövés középre tart így könnyen fogja Deli.

76
    Papp Kristóf szabálytalan Ivancsiccsal a kezdőkörben.

74
    Daru esik el a tizenhatos vonalán Graszl szorításában. Nincs szabadrúgás.

Bartha Gergely Sámuel

Gólok: 3. Daru, 43. Ivancsics – 16. Lázár, 20. Magasföldi

Lapok:   24. Szilvási (SIO), 88. Kozma (SIO), 90+1. Daru (SIO) – 8. Balog (GYFC), 49. Lázár (GYFC), 52. Magasföldi (GYFC), 71. Cseri (GYFC)   79. Lázár (GYFC)   45+2. Hajba (GYFC)

BFC Siófok: Tajti – Gubicza, Kovács, Futó (Horváth B. 85'), Szilvási – Gárdos, Vass, Ivancsics, Peszmeg, Papp M. (Kozma 72') – Daru
    Vezetőedző: László András

Cserék: Kis, Turós, Horváth B., Baranyai, Singer, Kozma, Rusvai

Gyirmót FC Győr: Somogyi (46' Deli) – Hajba, Lázár, Balog (Présinger 87'), Nagy S. – Madarász, Papp K. – Cseri, Magasföldi, Beliczky – Oross (Graszl 61')
    Vezetőedző: Sisa Tibor

Cserék: Deli, Tóth, Andorka, Preisinger, Kákonyi, Graszl, Kiss

Játékvezetők: Oláh Gábor – Kis Zoltán, Pápai Zoltán