MAFC – Jászberény KSE 91:87 (vége) | EGIS Körmend – Kaposvári KK 69:80 (vége) | Naturtex-SZTE-Szedeák – Alba Fehérvár 78:90 (vége)
Naturtex-SZTE-Szedeák
78:90 (20:26, 43:49, 63:67)
TLI-Alba Fehérvár
szombat 22.11.2014, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi NB I. A csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:40:35)

Az első harmad közepétől végig vezetve nyert összességében magabiztosan az edzőváltáson átesett Alba Fehérvár Szegeden. A hazaiak jól kezdtek, de aztán támadásban rengeteg pontatlanságuk volt, sok labdát adtak el, ennek ellenére az utolsó negyed elejéig nyílttá tudták tenni a meccset. Az utolsó negyed első perceinek fehérvári triplazuhataga aztán mindent eldöntött, a sokkal jobb játékosanyaggal dolgozó Alba Fehérvár győzelme végül nem forgott veszélyben.

40:00
    Mérkőzés vége. (78:90)

39:45
    Labdaszerzés után Jereminov rontott még dobást középen betörve. (78:90)

39:21
    Kuntic kissé jobbról szintén triplával válaszol. (78:90)

39:02
    Simon dob jobbról csont nélküli triplát. (75:90)

38:46
    Benn a második büntető is. (75:87)

38:46
    Kuntic bedobja az első büntetőjét. (74:87)

38:40
    Tóth triplakísérlete hosszú jobbról, a hazaiaké a labda. (73:87)

38:16
    Molnár András a támadóidő lejárta után ejti be a labdát a gyűrűbe, így érvénytelen a kosár. (73:87)

37:50
    Rossz labda balról Kromah felé, a hazaiak indulhatnak. (73:87)

37:20
    Jereminov veszít labdát támadásban, a vendégek indulhatnak. (73:87)

36:45
    Melvin ejti be közelről Csorvási Milán passzát. (73:87)

36:27
    Aztán a másodikat is. (73:85)

36:27
    Molnár András bedobja az első büntetőjét. (72:85)

36:13
    Melvin azonban labdát veszít, indulhatnak a szegediek. (71:85)

35:58
    Jereminov triplája balról kiszédül, a vendégeké a lepattanó. (71:85)

35:31
    Molnár András kipattanó triplája után a túloldalon Melvin eredményes közelről. (71:85)