Chelsea F.C. – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | Everton FC – West Ham United 2:1 (vége) | Leicester City – Sunderland AFC 0:0 (vége)
Manchester City – Swansea City 2:1 (vége) | Newcastle United – Queens Park Rangers 1:0 (vége) | Stoke City – Burnley FC 1:2 (vége)
Arsenal FC – Manchester United 1:2 (vége)
Everton FC
2:1 (1:0)
West Ham United
szombat 22.11.2014, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

Egy remek mérkőzésen mindhárom pontot otthon tartotta az Everton, ami azért nem kis teljesítmény ez ellen a teljesen összeszedetten játszó West Ham ellen. Érezhető volt a félidőben hogy itt egy gól nem lesz elég a hazaiaknak, Zarate révén jött is az egyenlítés, de csak negyed óráig örülhettek a vendégek, mert Osman a 73. percben eldöntötte a találkozót.

A West Ham ezzel az eredménnyel egy helyet visszaesve ötödik a tabellán, míg az Everton immár a nyolcadik helyet foglalja el. (18:04:22)

90+5

90+4
    Jenkinson beadását húzta le Howard, ezzel nagyon kevés ideje maradt a vendégeknek.

90+2
    Mi maradt ki! Eto'o kapott lapos passzt a kaputól öt méterre, de futtában mellélőtte!

90+2
    Most viszont igen, egy gyors akció végén kiharcoltak egy szögletet.

90+1
    Előbb Jarvis, majd Cresswell lövését blokkolta a hazai védelem, de továbbra sem lélegezhetnek fel.

90+1
    Öt perc a ráadás, beszorul az Everton.

89
    Atsu jön be a sérült Naismith helyett.

88
    Most vitték csak le az Everton játékosát hordágyon, jópár perc hosszabbítás kinéz így a meccs végére.

86
    Naismith szorul ápolásra, fogy a vendégek ideje.

85
    Teljesen átengedi a területet a végére az Everton a West Hamnek.. ezzel nem biztos hogy jól járnak.

84
    Caroll elől kifejelték a labdát, mégis kirúgást ítél a játékvezető.

83
    Kiharcol egy szögletet a West Ham. Lássuk van e még csattanó.

82
    Amalfitano helyén Vaz Te fejezi be.

80
    Barkleyt váltja Besic hazai oldalon.

77
    Coleman passza után Eto'o cselezett kettőt majd laposan a jobb alsó fele csavart, de Adrian résen volt, és fogta a lövést.

76
    Amalfitano és Jarvis közben majdnem összehozta az egyenlítést jelentő gólt, de hazai szempontból szerencsésen felpattant a labda, így tisztázni tudtak.
    OSMAN - 2:1

73
    Az Everton gólt szerzett!

MICSODA GÓL! 2–1! Kitámadtak a szögletet követően a vendégek, de elvesztették a labdát, Eto'o pedig felfutott a tizenhatosig a labdával, majd középre tette LEON OSMANNAK, aki becsúszva bombaerősen beverte Adrian kapujába a játékszert!