Chelsea F.C. – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | Everton FC – West Ham United 2:1 (vége) | Leicester City – Sunderland AFC 0:0 (vége)
Manchester City – Swansea City 2:1 (vége) | Newcastle United – Queens Park Rangers 1:0 (vége) | Stoke City – Burnley FC 1:2 (vége)
Arsenal FC – Manchester United 1:2 (vége)
Stoke City
1:2 (1:2)
Burnley FC
szombat 22.11.2014, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Mindkét játékrészre jócskán rátett a játékvezető, de a végeredmény már a 32. percben kialakult, pedig összesen nagyjából 100 percig tartott a meccs.
    A Burnley csapata nagyon fontos három pontot szerzett, bár a második félidőben felbillent a pálya a Stoke javára, de nem sikerült újabb gólt szerezniük.

Stoke City – Burnley: 1-2!
    ---- (17:58:30)

90+6

90+3
    Még tart az összecsapás, de a Burnley előnye is. Fontos három pont lehet ez a vendégeknek.

90+1
    Már a ráadásban járunk, nem tudja feltörni a Burnley védekezését a Stoke City.

87
    Reid váltja Ingset, ez volt az utolsó csere.

82
    Továbbra is őrzi az első félidőben megszerzett egy gólos előnyét a Burnley. A meccs hajrájában vagyunk.