Bayern München – 1899 Hoffenheim 4:0 (vége) | FC Schalke 04 – VfL Wolfsburg 3:2 (vége) | Borussia M'gladbach – Eintracht Frankfurt 1:3 (vége)
1. FSV Mainz 05 – SC Freiburg 2:2 (vége) | Hannover 96 – Bayer Leverkusen 1:3 (vége) | SC Paderborn 07 – Borussia Dortmund 2:2 (vége)
1. FC Köln – Hertha BSC 1:2 (vége)
Hannover 96
1:3 (0:0)
Bayer Leverkusen
szombat 22.11.2014, 15:30 • AWD-Arena, Hannover • Bundesliga

Itt a vége, a vendégek megérdemelten gyűjtötték be a három pontot, jobban játszottak mint a Hannover, 1:2-nél még lehetett halvány reménysugár Korkut csapatának, de mindent összevetve, nem lett volna igazságos ha egyenlített volna a hazai csapat. (17:21:45)

90+3
    Hilbert húzza nagyon látványosan az időt.

90+3
    Sboiech harcol ki bedobást.

90+1
    3 percet tesz rá Fritz.

90
    Kießling is elhagyja a pályát, egy fiatal védő, Tin Jedvaj a helyén.

90
    Drmić a földön két védő szorításában, mehet tovább a játék.

89
    Drmić húzott befelé a jobb szélről és lőtt, de egy hazai védő beleugrott.

89
    Egyik csapat sem nagyon akar már focizni az utolsó percekben, eldőlt a találkozó a harmadik vendég góllal.

86
    Joselu lőtt méterekkel a kapu fölé.

86
    Briand került a földre Toprak mellett a tizenhatoson belül, nem történt semmi.

86
    Kiyotake a földön, szabadrúgás befelé.

85
    Briand kapott volna egy igen jó labdát, ezt azonban Spahić lefülelte.

84
    Az egyik legtöbbet dolgozó játékos, Bellarabi is elhagyja a pályát, Drmić a helyén.