Szolnoki Olaj KK – KK Zadar 82:81 (vége)
Szolnoki Olaj KK
82:81 (23:17, 37:43, 61:59)
KK Zadar
szombat 22.11.2014, 17:00 • Szolnoki Tiszaligeti Sportcsarnok • Adria Liga

Vojvoda ember feletti teljesítményével győzött egy pont különbséggel a Szolnoki Olaj a Zadar ellen. A meccset remekül kezdte az Olaj már 10 ponttal is vezetett. A második negyed a Zadaré volt, ott nem találta a ritmust a hazai csapat. A harmadik negyedben elsősorban Vojvoda remeklése okán ismét a Szolnok dominált. A negyedik negyed végig váltott vezetéssel zajlott. Mindkét csapat többször is átvette a vezetést, így végletekig kiélezett volt a találkozó. Végül ki más, mint a 36(!) pontig jutó Vojvoda duplájával dőlt el ez a fantasztikus mérkőzés. A vendégeknél Florence (21 pont) és Sango nyújtott nagyszerű teljesítményt.

A Szolnok ezzel ötödik győzelmét aratta az Adria Ligában és 5:4-es mérleggel áll. A jövő héten a Buducsnoszt ellen idegenben játszanak Vojvodáék szombat este 9 órától. Előtte még szerdán Európa Kupa meccs következik a VEF Riga ellen.

Szolnoki Olaj – Zadar 82:81

Köszönöm a figyelmet! (18:53:28)

Szolnoki Olaj pontszerzői: Lóránt 9, Sinovec 9, Wittmann 14, Vojvoda 36, Tóth 0, Báder 7, Brkics 3, Milosevics 4

Zadar pontszerzői: Basic 8, Ivanov 4, Kraljevic 2, Sango 15, Sobin 14, Sirko 2, Bubalo 0, Ramljak 13, Bosnjak 2, Florence 21

40:00
    Mérkőzés vége. (82:81)

39:59
    Sirko triplakísérlete homály lett! Győzött az Olaj! 82:81 (82:81)

39:57
    Tüntet a közönség a játékvezetők ellen. (82:81)

Vendég időkérés. (82:81)

39:57
    Milosevic hiába vetődött önfeláldozóan, a horvátoké a labda az utolsó három másodpercre. (82:81)

39:55
    Hihetetlen ami itt van ebből Florence, majhd egy szolnoki eladott labda után Ramljak rontott dobást, Lóránté a lepattanó, de feldobást ítéltek a játékvezetők. (82:81)