Rayo Vallecano – RCD Espanyol 1:3 (vége) | Villarreal – La Coruňa 3:0 (vége) | Granada – Getafe CF 1:1 (vége)
Elche CF – Málaga CF 1:2 (vége) | Athletic Bilbao – Atlético Madrid 1:4 (vége)
Villarreal CF
3:0 (1:0)
Deportivo La Coruňa
vasárnap 21.12.2014, 12:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Primera División

A spanyol bajnokság 16. fordulójában magabiztos, 3:0-ás győzelmet aratott a Villarreal a Deportivo ellen. A 10. percben J. dos Santos szerzett vezetést a hazaiaknak. A huszadik percben Vietto került közel a második gólhoz, de ebben a félidőben még nem sikerült számára a gól szerzés.

A második félidőben adódott pár lehetőség a Depor előtt is, de ezeket nem tudták gólra váltani. Vietto viszont igen, aki kettőt is vállalt a második félidőben. A 68. percben került a védők mögé, majd egy remek centerezés után az üres kapuba lőtt. Rá öt percre hasonlóan az előbbihez, ismét a bal szélről érkezett a beadás , ezúttal Chersyhevtől, majd Vietto a kapus mellett laposan lőtt a hálóba. Ezt követően gólt nem láthattunk. A csereként beállt Tomas Pina csupán négy percet volt pályán, belépője ugyanis egyből pirosat ért. Ezzel sem éltek a vendégek, nem sikerült a szépítés sem.

A végeredmény tehát Villarreal – Deportivo 3:0. Köszönjük figyelmüket! (13:54:51)

90+4

90+4
    A szöglet veszélytelen volt, kifejelték.

90+3
    Canella lövése szögletre pattant.

90+3
    Szabadot kapnak a vendégek. A távolság 17 méter. Ez lesz utolsó lehetőségük.

90+2
    Hátul őrzik a labdát a hazaiak, majd eladják a labdát. Postiga lövését azonban blokkolták.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Postiga 35 méterről próbált gólt szerezni. Lövése méterekkel mellé szállt. Kirúgás.

89
    Cuenca szabálytalankodott az ellenfél térfelén.

87
    A jobb szélről érkező beadást Asenjo húzta le Postiga elől, aki szabálytalankodott is kapussal szembe. Szabadrúgás kifelé.

85
    Cavaleiro elé csorgott Paulista lábáról, aki ziccerbe is került, de lövését Asenjo védte bravúrral!

85
    Öt perc van a rendes játékidőből, a szépítésért küzdenek a vendégek.

84
    Costa lesen tartózkodott.

83
    Bergantinos is képes folytatni.

81
    Cheryshev képes folytatni a játékot, ismét a pályán.

80
    Tomas Pina négy percet töltött a pályán, aztán mehet is zuhanyozni. Bergantinosnak csúszott oda páros lábbal, akit ápolni is kell.