Rayo Vallecano – RCD Espanyol 1:3 (vége) | Villarreal – La Coruňa 3:0 (vége) | Granada – Getafe CF 1:1 (vége)
Elche CF – Málaga CF 1:2 (vége) | Athletic Bilbao – Atlético Madrid 1:4 (vége)
Elche CF
1:2 (1:0)
Malaga CF
vasárnap 21.12.2014, 19:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

Megérdemelten vitte el a Malaga a három pontot az Elche otthonából. A hazaiak ugyan vezetést szereztek az első félidőben Lomban találatával, de ez pontot nem ért, mint kiderült később.

A második félidő elejét megnyomták a vendégek, és a 49. percben sikerült is egyenlítenie Camachonak, majd továbbra is a vendégek akarata érvényesült. J. Gracia remekül cserélt, ugyanis a 77. percben beállt Alberto másodpercekkel beállása után egy remek szóló után tizenhat méterről győztes gólt lőtt. Erre nem volt válasza ugyanis az Elchének! A próbálkozások száma 10:20, tehát ezekben nem volt hiány egyik oldalon sem! A végeredmény tehát Elche – Malaga 1:2! Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:54:58)

90+3

90+3
    Malaga bedobás, eldugják a labdát a vendégek.

90+3
    Alberto végezte el a szabadot, és tette ki a jobb sarokba Amrabatnak, feltehetőleg időhúzó szándékkal.

90+2
    Alberto cselezte ki védőjét, aki csak szabálytalanul tudta megállítani.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Amrabat szabálytalankodott a tizenhatoson belül. Szabadrúgás kifelé!

89
    Coro váltja Albacart a hajrában.

88
    Jonathas kézzel ért labdába, a játékszert a Malaga kapja.

88
    Alberto szögletét a védelem kifejelte.

87
    Alberto tekerte be a kapu elé a labdát, de ez nem okozott gondot a védelemnek, újabb szöglet jöhet.

86
    Horta bal szélről érkező beadást a védő eléggé érdekes mozdulattal, de hatásosan takarította el a kapu elől. Malaga szöglet!