Szolnok – KTE-Phoenix Mecano 4:3 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Iváncsa FC 17:0 (vége) | Ajka – Sárvár FC 2:2 (vége)
Balatonfüredi FC – ZTE 1:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
17:0 (6:0)
Iváncsa FC
szerda 21.01.2015, 14:00 • Lázár Gyula műfüves pálya, Bp., Népliget • Felkészülési mérkőzések

A vártnak megfelelően nagy különbséggel nyerte meg a Ferencváros az első felkészülési mérkőzését, de ezt a hihetetlen gólparádét azért valamelyest árnyalja, hogy a vendégek 15 játékossal próbálták felvenni a versenyt a két félidőt két más-más tizeneggyel megvívó hazaiakkal, erre nem volt esélyük. A második félidő közepére, felőrlődtek, ezután tetszés szerint szerezte a Fradi a góljait.

Annyit érdemes megjegyezni, hogy a két friss igazolás, Hajnal Tamás és Varga Roland is góllal mutatkozott be, utóbbi kettőt szerzett, míg Benjamin Lauth mesterhármassal szomorította a Fejér-megye első osztályában listavezető Iváncsa csapatát. (15:45:16)

90

89
    Busai lövése száll fölé.

88
    A Fradi gólt szerzett!
    Nagy Dániel labdájával MATEO PAVLOVIC lép ki jó helyzetben, elhúzza a labdát Gábor mellett, és könnyedén helyez az üres kapuba! 17:0

88
    Schaffer indul, egy jó csel után, szerelik a védők.

87
    Kukurozovic hozza helyzetbe Lauthot, aki fölé lő elég jó pozícióból.

86
    NAGY DÁNIEL az újabb találat szerzője, szépen emelt a jobb felső sarokba! 16:0

85
    Ahogy mondják, ez már gombócból is sok, a vendégek teljesen elkészültek az erejükkel.

84
    Varga Roland indítását nem éri el Aradi, BUSAI ATTILA szerzi meg a labdát, elviszi Gábor mellett, és pár lépésről az üres kapuba gurít! 15:0

84
    Lepsényi ad be jobbról, gyömbér füleli le a labdát.

83
    Facskót szerelik szabálytalanul az Iváncsa térfelén, szabadrúgás kifelé.

82
    BENJAMIN LAUTH triplázni tud, ismét közelről helyez egy beadást a kapu közepébe! 14:0

80
    Lepsényi rúgja meg Pavlovicot, szabadrúgás a Fradinak.

79
    Varga kap nagy labdát, nagy lövést ereszt meg, a kapufa menti meg a vendégeket az újabb góltól.

78
    Haris megy el a szélen, a beadását STJEPAN KUKUROZOVIC lövi a bal alsó sarokba. 13:0

77
    Varga Roland küzd meg egy labdáért Lepsényivel, bedobást harcol ki.

76
    BENJAMIN LAUTH dupláz Varga Roland után, Busai önzetlen passzát az üres kapuba kellett csak helyeznie! 12:0

76
    Az Iváncsa kiszabadul most a szorításból, helyzetbe azonban nem tudnak kerülni a vendégek.

75
    VARGA ROLAND indul egy jó labdával, átveszi a jobb lábára, és szép mozdulattal teker a bal alsóba! 11:0

Juhász Attila

Gólok: 5. Hajnal, 19. LAMAH, 26. Böde, 28. Somalia, 30. Mateos, 45. Gera (bünt.), 54. Varga R., 61. Lauth, 65. Csilus, 73. Busai, 75. Varga R., 76. Lauth, 78. Kukurozovic, 82. Lauth, 84. Busai, 86. Nagy Dániel, 88. Pavlovic

Lapok:   29. Márki (IFC)

Ferencvárosi Torna Club: Kezdőcsapat 1. félidő: Jova – Dilaver, Mateos, Nalepa, Bönig – Csukics, Somalia – Lamah, Hajnal, Gera – Böde

Második félidő: Dibusz – Pavlovic, Haris, Csilus Á., Kukurozovic, Batik, Busai, Lauth, Nagy Dániel, Gyömbér, Varga R.

Vezetőedző: Thomas Doll

Iváncsa FC: Kezdőcsapat: Boldog – Sinka, Aradi, Jankovics, Facsko – Nagy A. – Csikesz, Márki, Gulyás-Kovács G. – Balogh L., Schaffer