Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
Internazionale
0:1 (0:0)
Torino FC
vasárnap 25.01.2015, 15:00 • San Siro, Milano • Serie A

A végeredmény tehát 0:1!

Egy gyenge meccset láthattunk, ahol bár a hazaiak fölényben játszottak, igazi helyzeteket nem tudtak kidolgozni. A vendégek azonban nagyon jól védekeztek, ráadásul hatalmas meglepetésre, a 94. percben Moretti révén eldöntötték a 3 pont sorsát!

Köszönjük a figyelmet! (16:58:01)

90+5
    MORETTI - 0:1

90+4
    A Torino Gólt szerzett!

EMILIANO MORETTI remekül érkezett a szögletre, majd a 94. percben eldönti a meccset! Maxi Lopez jegyzi a gólpasszt! 0:1

90+1
    4 perc a ráadás.