Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
Parma Calcio 1913
1:2 (0:1)
AC Cesena
vasárnap 25.01.2015, 15:00 • Ennio Tardini Stadion, Parma • Serie A

Az első félidőt végig uralta a Parma, mint azt már írtam is, ennek ellenére mégis a vendégek szerezték meg a vezetést. A félidő végén tehát hátránnyal vonult le a Parma, amit a 76. percben egalizáltak Cascione öngólja révén, de a sluszpoén a végére maradt, a 90. percben a csereként beállt Rodriguez döntötte el a mérkőzést a Cesena javára.

Köszönöm, hogy velünk tartottak! (16:54:08)

90+5

90+4
    Cassano kapja a labdát a baloldalon, de már lesen volt.

90+4
    Varela adja be a jobboldalról, de ez mindenkinek magas.

90+4
    Cascione viszi le a szögletzászlóhoz, csak közben már kivezette a labdát.

90+3
    Cascione kap a lábára a jobboldalon, szabadrúgás következhet.

90+2
    Djuric és Nocerino küzd a szögletzászlónál a labdáért, előbbi a nyertes.

90+1
    Cassano lábáról lopják le a labdát, kontrázhat a Cesena.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.
    Alejandro RODRIGUEZ - 1:2

90
    A Cesena gólt szerzett! RODRIGUEZ lő közelről a kapuba! A legjobbkor szerezte meg ismét a vezetést a Cesena. 2-1!

89
    Brienza mostanában nem köz kedvenc a Parma játékosok körében, most éppen Rispoli takarította el őt.

88
    Paletta kap sárga lapot a sokadik szabálytalansága után.

87
    Brienzának lépett oda Costa, a taktikai szabálytalanság után jöhet a szabad.

87
    Galloppa emeli be a baloldalról, de nem érte ezt el egyik csapattársa sem.

86
    Ezt azonban elszórakozzák a vendégek.

85
    Paletta paskolja meg Rodriguez fejét a levegőbe, ez azonban nem szabályos, remek helyről jöhet szabadrúgással a Cesena.