Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
Juventus FC
2:0 (0:0)
Chievo Verona
vasárnap 25.01.2015, 15:00 • Juventus Stadion, Torino • Serie A

Az első félidőben záporoztak a Juve lövések, de nem sikerült egyikből sem gólt szerezni. Az első játékrészben Frey szenvedett súlyos sérülést, ezt leszámitva sok emlitésre méltó nem történt.

A második játékrészben a 60. percben Pogba villant, remek lövését nem tudta védeni Bizzarri. A 74. percben Lichsteiner duplázta meg előnyét a Juve, ezzel pedig otthon tartotta a három pontot. Ideiglenesen nyolc pont az előny a Romaval szemben. Köszönjük figyelmüket! (16:56:20)

90+4

90+4
    Birsa beadása nem volt jó.

90+3
    Hetemaj szabadot kapott a tizenhatos előteréből.

90+2
    Pellissier lövése két méterrel szállt a kapu mellé.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Juve szöglet, melyet kicsiben végeztek el.

88
    Mindössze két perc a rendes játékidőből.

87
    Schelotto közeli lövése a kapufán csattant!

86
    Pereyra helyére érkezik Pepe.

85
    Morata lövése 18 méterről elakadt Gamberiniben.

85
    A beadást kivágták, majd Padoin lőtt kapásból, de blokkolták a lövést.

84
    Tevez lövését blokkolták, majd inkább a biztosat választotta a védő, és szögletre mentett.

83
    Birsa lövését Buffon simán védte.

81
    24:7 a próbák száma, de minőségi fölényben is a Juve, ráadásul kettőből gól is született!

80
    Pogba szabálytalan Hetemajjal szemben.

79
    Tiz perc a végéig, továbbra se talált kaput a Chievo.

77
    Hatalmas lövés, hatalmas védés! Tevez lövését bravúrral védte Bizzarri, majd a kipattanót Lichsteiner lőtte rá, de ő már lesen volt.