Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
ACF Fiorentina
1:1 (1:0)
AS Roma
vasárnap 25.01.2015, 20:45 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • Serie A

Két különböző félidőt láthattunk. Az elsőben a Fiorentina támadott többet, megérdemelten kerültek előnybe, növelhették is volna azt, a Roma nem nagyon veszélyeztetett.

A második félidőt nagy elánnal kezdte a vendég csapat, gyorsan egyenlítettek, a 60. perc környékén eszmélt fel a Fiorentina, kiegyenlített játék zajlott, igazán nagy helyzetek már nem adódtak, így a pontosztozkodás – amely végül is egyik csapatnak sem igazán jó – teljesen igazságos. (22:45:28)

90+3

90+3
    Valerót szereli a félpályánál Manolas, jöhet a Roma, elveszítik a labdát, Pizarro indulna középen, a sípjába fúj a játékvezető.